SHORT FILM | Pokud sníte moc sušenek, možná vás navštíví Kookie

|0 Komentářenapsala

Všichni mají rádi sušenky a sladké, ale co když je touha větší než zákazy? Občas se totiž můžou dostavit nečekané následky. A jestli se bojíte klaunů, tak si následující hororový kraťas rozhodně nepouštějte.

Tento krátkometrážní příběh o malé holčičce, kterou pokouší chuť na sušenky, stvořilo studio Harding Films podle předlohy režiséra Justina Hardinga. Ten má na svědomí více jak desítku režisérských počinů a to nejen krátkometrážních filmů jako je Kookie (2016) nebo Latched (2017), ale i televizních seriálů.

Společnost ALTER prezentující tento film na internetu, se zaměřuje na krátkometrážní snímky z hororového žánru, kdy každý týden přináší tři krátké filmy zaobírající se lidským smýšlením reakcemi na pokřivenou realitu. Podporuje všechny tvůrce, poskytuje jim prostor, včetně těch začínajících. Více informací a kraťasů naleznete na stránce watchalter.com.

Pojďte ochutnat také další krátkometrážní snímky jako třeba postapokalyptické sci-fi Zero se známou herečkou Bellou Ramsey, kterou můžete znát ze seriálu Hra o trůny. Nebo byste raději koukli na animované fantasy Spring odhalující jedno velké dobrodružství?

 

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *