Podcast Knižní drbárna

Podcast Knižní drbárna

Hledáte nějaké pohodové poslouchání o knihách do ucha? Pak nepřehlédněte knižní podcast, který pro vás připravují dvě milovnice knih, kdy jedna z nich je píše a ta druhá čte. Prostě ideální duou, které bude společně rozebírat knižní témata z rozmanitých úhlů pohledu. A nechybí ani speciální hosté!

Společně jsme již rozebraly spoustu zajímavých témat – vždyť jsme holky a klabosit, drbat a povídat si, to by nám šlo! Takže rozhodě nechybí pohled na knižní festivaly, literární ceny, ale ani klasické úpravy knih, ze zákulisí vydávání knih a spisovatelká témata. Nakoukly jsme společně také do knihovny na čtenářské nešvary a jistě je spousta zajímavých témat před námi. Zabavíme jak čtenáře, tak spisovatele.


Kde nás můžete poslouchat?

Na spoustě platforem a pokud vám nějaká náhodou chybí, tak nás neváhejte kontaktovat. Rády se připzůsobíme a pokud to bude v našich silách, nahrajeme podcast také na vaši oblíbenou platformu.

Pozor, pouze na Youtube nově s videem.


Kdo pro vás podcast natáčí?

Prostě Lucka z Ostravy, milovníce fantastiky v rámci knih, filmů a her. Nebo také Dragell, recenzentka na svém osobním webu Dragell.cz, kde se snaží svoji lásku a doporučení především v rámci fantasy a sci-fi předat dalším. Právě proto vytváří i další projekty jako knižní podcast, čtenářský klub nebo live-streamy o knihách.

Spisovatelka Jitka Ládrová

Jitka Ládrová nejprve prokoukla jako povídkářka ve vlastním fantasy světě, ve kterém ji skvěle doplňujě literární parťačka Jela Abasová. Znát ji můžete jako pořadatelku již ukončené literární soutěže Zpívající věže. Na podzim 2023 jí vyšel knižní debut Němé duše. Naleznete ji na webu Ladrova.cz.


Podcast plný literárních hostů

Nás podcast navštěvují zajímaví hosté z knižního světa, které si rozhodně nemůžete nechat uniknout. Již nyní na vás připoslechu čekají speciální hodinové díly, kde jsme na vybraná témata zpovídali následující osobnosti.


Tak neváhejte a pojďte si nás pustit!