SHORT FILM | Zero | Odpočítávejte do nuly, protože pak přijde elektromagnetický pulz, který zničí veškerou technologii světa

|0 Komentářenapsala

Nikdy nevíte kdy a odkud to přijde. Pád systému, konec civilizace, to jsou věci, na které se velmi zapálení preppeři dnes chystají a nikdy nevíte, kdy právě tohle může být jejich životní výhra nad námi. Kdy přijde onen den D, kdy se vše zhroutí a člověk se musí spoléhat jen sám na sebe.

V tomhle kraťasu si zahrála také mladá Bella Ramsey (2003), kterou můžete znát jako odvážnou Lyannu Mormont z fantasy seriálu Hra o trůny, který ještě nedávno okupoval naše televizní obrazovky. I tentokrát se Bella vžije do role odvážné dívky, která stojí proti možnému konci světa, kdy jsou lidé decimování. I za těch pár minut, které si pro nás krátkometrážní snímek Zero připravil, bude muset udělat nejedno nelehké rozhodnutí a ustát nepřízeň osudu.

Film byl sepsán a režírován bratry Lynchovy pocházejícími UK. Za sebou mají již několik krátkometrážních filmů odvysílaných na filmových festivalech, jak je třeba Dual, Old Habitats a Trial. Jejich snímek Zero pochází z roku 2018, jeho premiéra se uskutečnila na Tribeca Film Festival 2019 a nyní bratři pracují na dalším filmu vycházejícím ze stejného světa

Tento snímek nám přináší společnost DUST, která spojuje začínající filmaře krátkometrážních sci-fi snímků s jejich novým publikem. Jestli hledáte roboty, mimozemskou civilizaci, průzkum vesmíru, nové technologie a experimenty na lidech, jste na správném místě. Každý týden můžete s DUST očekávat premiéry nových kraťasů, které jsou opravdu originální a kreativní.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *