Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Přidejte se do společného čtení!

Společné čtení

Chcete vykročit do nového roku s dobrou knihou v ruce? Rozhodla jsem se proto pro všechny čtenáře a milovníky knih uspořádat první a snad ne poslední společné čtení, kde nejenže se pustíme do čtení totožné knihy, ale na závěr měsíce se on-line sejdeme a popovídáme si o ní.

Někdy totiž není nic lákavějšího, než se podělit o své pocity z knihy, ale ouha, když zrovna není nikdo kolem, kdo by ji četl! Věřím tak, že tímto nabízím velmi zajímavou příležitost a to nejen pro sdílení prožitku.

Plánuji pro vás totiž také soutěž o knihy a v případě velkého zájmu také zkusit s autorem domluvit on-line rozhovor, takže nebudete jen pasivně přihlížet, ale můžete sami přednést své zvědavé otázky spisovateli.

A jakou knihu jsem tedy zvolila pro naše první čtení?

Jelikož tento měsíc vyšla kniha Píseň války, třetí díl knižní série Píseň oceli, rozhodla jsem se věnovat pozornost právě této dobrodružné fantasy o drakobijci a bardovi. Ne ovšem každý ji má rozečtenou, každý sérii zná, tak proč se nepustit do prvního dílu Píseň oceli? Pro některé to alespoň bude příjemné opáčko pro kompletní přečtení série a pro jiné třeba objevení výborného titulu.

Pokud nebydlíte v České republice, ani tak pro vás není zapojení překážkou. Kromě toho, že kniha Píseň oceli vychází klasicky papírově, můžete si pořídit také e-book nebo si ji poslechnout audioknižně.

Když jsem tedy odhalila titul, který si společně přečteme v lednu, ještě by mne zajímalo, co říkáte na soutěž o knihu? Určitě bude, teď je ovšem otázkou, o kterou byste měli zájem? Určitě sáhnu po pokračování, ale je zde většina z vás spíše těch, co už první dva díly série má doma a uvítala by ten třetí? Nebo raději si zasoutěžíte o druhý díl Píseň severu? Nezapomeňte ovlivnit možnost výhry hlasováním v anketě níže.

Aktuálně není k dispozici žádná anketa

Proč se tedy zapojit do společného čtení?

  • na konci měsíce se společně podělíme o své dojmy z knihy
  • zasoutěžíme si o knihy
  • možná společně také vyzpovídáme spisovatelku
  • a hlavně si užijeme báječnou knihu!

Pokud vás tahle myšlenka nadchla, tak buď pečlivě sledujte mé stránky, nebo ještě lépe, přihlaste se do odběru novinek ohledně společného čtení, kdy vám bude na e-mail chodit jakákoliv aktualizace týkající se této události, ať už datum a čas nebo odkaz na závěrečné setkání. Nebo třeba rovnou ohlášení nového čtení a knihy.

A další důvod, proč se přihlásit k odběru? Alespoň zjistím, jak velký je zájem o takovouto akci a zda ji pravidelně každý měsíc pořádat. Pokud přeci jen se nechcete k ničemu upisovat (ne, není to upisování, nemáte pak povinnost se někam dostavit a vždy se můžete odhlásit z odběru), tak mi alespoň do komentářů napište, zda vás to zaujalo a plánujete se zúčastnit.

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V květnu čteme knihu Kosti, pasti, slepice od Jefferyho Russella, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 31. kvetna:

  • 17:00 – debata o knize Kosti, pasti slepice
  • 18:00 – beseda s českou spisovatelkou Veronikou Fiedlerovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Jeffery Russell - Kosti, pasti, slepice

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz