Ilustrátor Jim Kay, série Harry Potter

LISTOVÁNÍ KNIHOU | Ilustrovaný Harry Potter 1.-4. díl

Když se blíží to krásné 25. výročí vůbec prvního vydání Harryho Pottera, pojďme společně nakouknout na jedno krásné provedení této série, na kterém pracoval výtvarník Jim Kay. Pokud tento ilustrovaný Harry Potter ještě není ve vaší knihovničce, po tomhle nahlédnutí určitě změníte názor.

Listování ilustrovanou sérií Harry Potter

  

Doposud vyšly pouze čtyři ilustrované díly a to Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu a Harry Potter a Ohnivý pohár. V nich Harryho dobrodružství ožívají v zcela novém podání a je to zážitek jeho příběh doplněný ilustracemi číst.

Pokud ilustrovanou sérii Harry Potter ještě nemáte, neváhejte si ji pořídit přímo u nakladatele.

Ptáte se, kdy vyjde ilustrovaný Harry Potter a Fénixův řád? Ten je oproti předchozím dílům poněkud obsáhlejší, takže na něm museli spolupracovat již dva ilustrátoři a to Jim Kay a Neil Packer. To nic nemění ovšem na tom, že mám pro vás dobrou zprávu. Ilustrovaný pátý díl Harryho Pottera vychází již letos v říjnu!

 

Mohlo by vás zajímat
Zažila jsem Prasinky a Bradavice na vlastní kůži
Jak šel čas s českým vydáním knihy Harry Potter a Kámen mudrců
Desková hra Harry Potter: Turnaj tří čarodějnických škol

 

2 Komentáře
 1. K
  K says:

  Děkuji moc za video, rovnou jsem u něj vytáhla své výtisky a listovala spoelčně s tebou :D První dva díly jsou nádherné, těch ilustrací je tam mraky :D Trojka se mi taky líbí, tam jsem si hodně obrázků oblíbila :D Na čtverce mě ale hodně mrzí, že díky nabývajícímu textu těch ilsutrací je ve srovnání s předchozími díly poskromnu (je jich tam pořád docela dost, ale při srování je jak chudý příbuzný xD) Právě z tohoto důvodu docela vážně uvažuju o tom, jestli si pátý díl pořízovat….možná před pořízením omrknu právě (doufám, že tvé „mrk“ „mrk“) listovací video, abych věděla, jestli se to opravdu vyplatí :D
  Druhého ilustrátora vůbec neznám, jdu gůglit, jaký je jeho styl :D a moc děkuju za článek!

  Odpovědět
  • Dragell
   Dragell says:

   To souhlasím, ta čtverka je znatelně chudší, tak doufám, že když na pětce pracují dva ilustrátoři, že to bude znát :) Speciálně pro tebe rozhodně co nejdřív po vydání natočím listování pětkou! ^^

   Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *