V kinech Jupiter vychází

Ačkoliv bylo ohlášeno oficiální vydání filmu již na minulý rok v atraktivní letní termín, i přesto jsme museli nadále vyčkávat. Ale dočkali jsme se a již 5. února nás očekává v českých kinech pořádná 3D sci-fi nálož.

Tento film mají na svědomí sourozenci Wachowští, kteří stojí třeba za kultovním filmem Matrix. Dle oznámení při odložení se rozhodli na filmu více pracovat, vyladit velké množství triků. Jak se jim vlastně film povedl, můžete posoudit dle trailerů.

V hlavních rolích můžete zhlédnout Milu Kunis jako Jupiter Jones a Channinga Tatuma jako Caineho.

Caine je bývalý armádní lovec, geneticky upravený. Jeho úkolem je najít Jupiter, která je prostou uklízečkou toalet. Ta brzy přichází na to, že uvnitř ní je něco mnohem víc. Její genetická výbava ji předurčuje jako královnu Země, jenže to nemusí být zrovna každému pochuti. Zvláště pak mimozemské rase, která lidi využívá a zpracovává. Jupiter je především trnem v oku Balemovi, který se právě nyní rozhodl, že zemi „sklidí“. Dokáže Caine udržet Jupiter naživu a dopomoci ji k tomu, co jí patří?

Diskuze
Láká vás tento film do kina?
Nebo půjdete zhlédnout jinou novinku?

Úvodní fotografie převzata z www.tvguru.cz.

2 Komentáře
  1. Lyra
    Lyra says:

    Na tento film se těším už od chvíle, co jsem se poprvé dozvěděla o jeho existenci, takže si ho určitě nenechám ujít. :-) Vesmírná sci-fi mám ráda.

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *