Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
  • Home
  • Knihy
  • Komentované rozbalování: Bux a Zásilkovna

Komentované rozbalování: Bux a Zásilkovna

Jelikož musím knihy nakupovat, abych měla co číst, rozhodla jsem se okomentovat, jak je to se mnou a s nákupem na e-shopu Bux. Určitě všichni znáte, nebo snad ne?

 

 

Diskuze

Jaké máte zkušenosti vy s Buxem?
Kde nejraději nakupujete knihy?

Podělte se o článek s přáteli

3 Komentáře
  • MooX napsal:

    Mně takhle zabalený knihy chodí celkem často. :) A já to neotvírám pomocí nůžek, vůbec je na to popravdě nepotřebuješ. :) Je tam takový vyřízlý oblouček a ten, když vezmeš a zatáhneš za něj, tak se to otevře a normálně tu knihu vyndáš. :) Na videu je ten malý oblouček trochu vidět, kdybys nevěděla. ;)

    • Dragell napsal:

      Musím se přiznat, že na to, kolik už mi takových balíků přišlo, jsem si toho doteď nevšimla. Moc děkuji za upozornění, příště vyzkouším :) Možná to chce nějaký speciální návod pro nás přirozené blondýnky – občas to tou barvou prostě neschovám :D

  • Komentovat

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


    Lucie | 32 | Ostrava
    Vítejte v mém malém světě plném knih,
    filmů, her a různých zážitků.


    Kontakt
    friedelova.lu@gmail.com

    Jsem také na


    Mohlo by vás zajímat

    Můj web o cestování
    aneb nechejte se inspirovat rozmanitými zákoutími v České republice i zahraničí

    Seznam českých nakladatelství vydávajících fantastiku

    Reklama – moje tipy

    Co právě čtu

    Milenec z temnot
    Zaklínač: Liščí děti
    Uvězněni
    Klíč k času
    Císařovy čepele

    Knižní podcast

    Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

    Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

    Podpořte mne

    Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

    Čtenářský klub – společné čtení

    V listopadu čteme knihu Před bouří
    od Zuzany Hartmanové, tak se neváhejte zapojit. Můžete ji zakoupit jako knihue-book a audioknihu. Společné setkání proběhne 1. prosince na Zoomu:

    • 17:00 – debata o knize Před bouří
    • 18:00 – beseda se spisovatelkou Zuzanou Hartmanovou

     

    | Odkaz na Zoom |
     Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
    Zuzana Hartmanová - Před bouří