Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
  • Home
  • Herní novinky
  • Pojďte nasát atmosféru Starého dolu z připravovaného remaku hry Gothic

Pojďte nasát atmosféru Starého dolu z připravovaného remaku hry Gothic

Gothic 1 Remake - Důlní červ

Když proběhlo 20. výročí hry Gothic, spousta hráčů včetně mě doufala, že ohlášený remake tohoto titulu bude konečně vypuštěn do světa. Bohužel se tak nestalo, takže jen napjatě čekáme na novinky a ty nyní opět přiletěly!

Naposledy jsme o remaku hry Gothic slyšeli pořádně v roce 2019, kdy nám tvůrci uvolnili video, ve kterém porovnávali game-play starého Gothicu z roku 2001 a toho nového. Tenkrát ukázka nesklidila příliš ohlasu a fanoušci hry volali po větší temnosti atmosféry. Sami můžete zhodnotit a udělat si svůj názor na video níže.

Ale přesuňme se do současnosti, kdy se po odmlce konečně objevila další ukázka ze hry, která nejspíše vyslyšela prosby hráčů. Je totiž temná, tak jako hlubiny Starého dolu. Pardon, tedy je to Starý důl, který je vlastně sám o sobě temný, takže otázkou je, zda se i zbytek hry pozměnil dle přání komunity.

Pamatujete si, jak jste do Starého dolu dorazili poprvé splnit svoji zkoušku důvěry? To tehdy Diego vám dal příležitost dokázat, že jste pro Starý tábor užiteční. Stačilo jen přinést ten seznam zásob a jak to vypadá, v nové verzi hry to nebude žádná legrácka. Důl vypadá hlubší, ďábelštější a nesmí chybět ani důlní červi, jejich nožičky i kusadla chrastí v temných chodbách.

Gothic 1 Remake Gothic 1 Remake
Více screenshotů ze hry naleznete na oficiální stránce hry www.gothic-game.com.

Plánujete si čekání na remake hry Gothic zpříjemnit zahráním si jeho starší verze? Pokud hru ještě nemáte doma, pak ji můžete zakoupit na GOG nebo Steam.
A hlavně pro své první hraní nezapomeňte zkouknout mé tipy a triky pro hru Gothic!

Bohužel i přes to, jak ukázka vypadá lákavě, stále vydavatel THQ Nordic neuveřejnil zatím žádné alespoň přibližné datum vydání. Jediné, co nám tak zbývá, snad jen vložit si na Steamu hru do seznamu přání, ať nějakou tu aktualizaci stavu hry nezmeškáme.


Znáte kultovní RPG hru Gothic? A pokud ano, copak říkáte na její chystanou předělávku – bude stát za to nebo se raději ponoříte do příběhu staré klasické verze?

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz