Spisovatelky Vendula Brunhoferová a Zuzana Hartmanová

FANTASTICKÁ OSTRAVA 2022 | Spisovatelky Vendula Brunhoferová a Zuzana Hartmanová o psaní knih

Bohatý program na dvoudenní Fantastické Ostravě nabídnul mnohé. Mimo jiné také dvě spisovatelky, které se rozpovídaly o svém psaní a nějakých těch věcech ze zákulisí vydávání. Vendula Brunhoferová a Zuzana Hartmanová předaly posluchačům spoustu zajímavých informací a vy si je můžete zpětně pustit z následujícího záznamu.

Záznam z besedy se spisovatelkami

Vendula Brunhoferová má na svém kontě již dvě knihy a to space operu Čas oblevy a alternativní realitu Hladový národ. Zuzana Hartmanová se naopak zaměřuje na fantasy a neváhá ji kombinovat s technologiemi. Napsala duologii Noční labuť a nyní jí vychází série Krysy apokalypsy. Pokud máte doma povídkové sborníky Žena s …, mohli jste si autorky již oťuknout také v nich, konkrétně ve sbornících Žena s drakem a Žena s labutí.

Že ještě spisovatelky neznáte a s jejich tvorbou jste se nesetkali? Pak si nezapomeňte své knihovničky obohatit o knihy, které napsala Vendula Brunhoferová nebo Zuzana Hartmanová.

Vendula Brunhoferová - Hladový národ Zuzana Hartmanová - Oko bouře

Fantastická Ostrava 2022 toho ovšem nabídla daleko více a vy si můžete nyní zpětně užít také další záznamy. Konkrétně besedu s Janem Kotoučem, který zde také pokřtil knihu Bitva o české země, přednášku na téma Jak natočit film za 0,- a nebo třeba besedu se třemi ilustrátory, Yirim Kusem, Jiřím Dvorským a Ondřejem Hrdinou (brzy dodám).

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *