Knižní novinka Bitva o české země a spisovatel Jan Kotouč

FANTASTICKÁ OSTRAVA 2022 | Jan Kotouč pokřtil knižní novinku Bitva o české země

Fantastická Ostrava po kovidové pauze přilákala celou řadu spisovatelů a mezi nimi se objevil také autor Jan Kotouč, který s sebou přivezl svoji knižní novinku Bitva o české země. Tu v Ostravě slavnostně pokřtil a posluchačům přečetl také ukázku. Tak pojďte nakouknout na záznam z této události.

Záznam z besedy s Janem Kotoučem

Přeskočte si v záznamu na to, co vás zajímá

  • 25:50 – křest knihy Bitva o české země
  • 29:56 – četba ukázky z knihy

Jan Kotouč se řadí mezi přední české spisovatele, na svém kontě má již neuvěřitelných 18 knih a vydává také v zahraničí. Právě nyní nejen vydal 5. díl série Nad českými zeměmi slunce nezapadá s názvem Bitva o české země, ale také mu vychází v reedici série Sektor Hirano.

Ještě spisovatelovu tvorbu neznáte? Pak nezapomeňte zásobit svoji knihovničku jeho tituly v žánru sci-fi nebo alternativní historie. Pokud pátráte přímo po křtěné novince od Jana Kotouče, nepřehlédněte u svého knihkupce knihu Bitva o české země.

Křest knihy Bitva o české země Fantastická Ostrava 2022: Jan Kotouč podepisuje knihu Bitva o české země

Kdo další se objevil na letošní Fantastické Ostravě? No přeci spisovatelky Vendula Brunhoferová a Zuzana Hartmanová, které se rozpovídaly o psaní a prozradily něco ze zákulisí vydávání knih, dále Roman Gregorička ze SpyGER ARTS Studio, který poradil, jak natočit film s nulovým rozpočtem a dále také ilustrátorské trio Yiri Kus, Jiří Dvorský a Ondřej Hrdina (besedu brzy doplním), jejichž počiny na nás koukají z knižních obálek a deskových her. Tak nezapomeňte nakouknout na besedy s nimi.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *