Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

ČTENÁŘSKÝ KLUB | Dubnové rozplynutí se ve vůni magie

Čtenářský klub duben 2024

Venku se probouzí příroda, všechno kvete, a tak jsme si vybrali také takovou drobnou a milou knihu podporující tuto atmosféru. Zavítáme tentokrát do českých luhů a hájů, protože budeme číst knihu od naší české spisovatelky.

Březnové setkání na Zoomu se blíží!

Ještě než vám představím knihu pro tento měsíc, ráda bych upozornila, že se blíží naše závěrečné setkání nad březnovým společným čtením, kdy jsme se pustili do knihy Chapadla Černé hvězdy. Na besedu za námi přijde také český spisovatel Aleš Černý, kterému letos vyšlo sci-fi Na hraně apokalypsy.

Pokud vás tedy zajímá debata nad knihou ze společného čtení (17:00) nebo beseda se spisovatelem (18:00), nezapomeňte se v pátek 5. dubna v patřičnou hodinu dostavit na Zoom. Jen připomínám, že nejaktivnější nebo ten s nejzajímavějšími připomínkami v debatě nad knihou bude odměněn libovolnou e-knihou z nakladatelství Canc, které se stalo sponzorem tohoto měsíce.

Společné čtení na duben

A co tedy čteme v dubnu? Společně jsme vybrali jeden starší kousek, ale ani ty by přeci neměly zapadnout a hledat si stále nové čtenáře. Padesát odstínů tymiánu je na databázích vedeno jako fantasy a dívčí román. Jak se ozvali někteří čtenáři, může se to také přelévat stylově do pohádky, tak se nenechejme odradit žensky zaměřeným počtením a pusťme se do výzvy, abychom si o knize mohli za měsíc popovídat!

Zdenka Pšeničková - Padesát odstínů tymiánu

Zdenka Pšeničková – Padesát odstínů tymiánu

Příručka zahradnické magie pro středně příčetné. Sympatický fantaskní příběh plný koček, z nichž některé jsou dokonce korunované!

A kdy se sejdeme? Jelikož setkání se spisovatelkou je zatím v jednání, předběžně (zatím nepotvrzeno) bych se ráda setkala 3. května, tedy opět v páteční podvečer, jak už je u nás zvykem.

Sponzorem čtenářského klubu v měsíci dubnu se stala spisovatelka Petra Štarková. Jeden z aktivních účastníku závěrečného setkání společného čtení bude odměnen jedním z jejich e-booku. E-bookem budou tentokrát také odměněni podporovatele na Patreonu, kde nejen můžete přispět na chod tohoto čtenářského klubu, ale také zhlédnout záznamy ze všech besed, které se doposud odehrály.

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz