Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Chystá se v překladu čarodějnická dvojkovka Pagan: Fate of Roanoke

Pagan: Fate of Roanoke

Rádi si doma zahrajete prostě jen ve dvojici s partnerem? A máte rádi čarodějnická témata? Tak to pozorně čtěte dál, protože se chystá něco, co je přesně podle vašeho gusta!

Pagan: Fate of Roanoke nás zavede do roku 1587, do malé americké kolonie nesoucí název Roanoke. Ta je odkázána sama na sebe poté, co se jí nedostane potřebných potravin a materiálu z Anglie. Spory se vyostřují a podivná znamení vedou vesničany k jedinému – honu na čarodějnice, které v tom všem musejí mít prsty. Už nestačí pouze angažovanost kněze, proto se případ dostává do rukou samotnému lovci čarodějnic. On je tím největším specialistou v oboru a jen díky správnému vyhodnocení důkazů nedojdou k újmě nevinní.

Desková hra Pagan: Fate of Roanoke je karetní dedukční hra pro dva hráče, kde si užijete asymetrické hry. Z jedné strany se můžete vžít do čarodějnice, která se snaží dokončit svůj rituál, aby si podmanila toto místo. Na straně druhé pak jako správný lovec čarodějnic se snažíte čarodějnici odhalit mezi devíti vesničany a překazit jí její úmysly.

Každá strana má své herní mechanismy, může zaujmout různé taktiky, a to ať již jako čarodějnice kromě rituálu třeba sesílání kouzel, vaření lektvarů nebo jako lovec hledat spojence, obsadit důležitá místa, zatímco vyšetřujete všechny podezřelé. To vše díky balíčku padesáti karet, ze kterých postupně dobíráte.

Pagan: Fate of Roanoke Pagan: Fate of Roanoke

Původně Kickstarterově vydaná hra od Kaspera Kjæra Christiansena a Kåre Wernera Storgaarda, která zaujala natolik, že se na ni vybrala cílová částka za méně než 24 hodin. Doposud dostupná v angličtině a němčině bude brzy přivedena také na český trh díky vydavatelství REXhry. To poslední den minulého roku vydalo prohlášení, že zakoupili práva ke hře. Měli bychom se dočkat nejen základní hry, ale také veškerých rozšíření. Aktuálně se teprve pouštějí do překladu, a tak nejdříve by mohla hra vyjít letos na podzim, ale to vše je opravdu hrubý odhad.

Doposud vydaná rozšíření hry Pagan: Fate of Roanoke jsou

  • Pagan: Beyond the Palisades
  • Pagan: Close Encounters
  • Pagan: Mind games
  • Pagan: Trials of Old
Pagan: Fate of Roanoke

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V květnu čteme knihu Kosti, pasti, slepice od Jefferyho Russella, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 31. kvetna:

  • 17:00 – debata o knize Kosti, pasti slepice
  • 18:00 – beseda s českou spisovatelkou Veronikou Fiedlerovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Jeffery Russell - Kosti, pasti, slepice

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz