Constantine

Lovec démonů Constantine začíná chystat svěcenou vodu díky Warner Bros.

|0 Komentářenapsala

Ještě jedna cigareta, pomyslný, vlastně doslovný hřebíček do rakve, než se John Constantine opět pustí do boje, který se už tisíciletí odehrává mezi anděli a démony. Ono by to nebylo nic pro lidi, kdyby si tihle dva odvěcí nepřátelé za kolbiště nevybrali Zemi.

Ano, přesně tak, vypadá to, že se opět podíváme do světa, který se lovec démonů John Constantine snaží udržet tak nějak v rukou lidí. V roce 2005 jsme se dočkali filmového zpracování této komiksové postavy, a tak je překvapivé, že se k němu vracíme až nyní po tolika letech pod křídly Warner Bros.. Ovšem vzhledem k pozdnímu pokračování Avatara to vypadá, že všichni tvůrci tak nějak sahají po fungujících značkách (a přeci jen z Constantina se stal takový kultovní filmek). Ale o to více je překvapující, že do role nezastrašitelného démonobijce se opět pustí Keanu Reeves (Matrix, John Wick).

Mimochodem, věděli jste, že komiksový John Constantine je vlastně blonďák?

Constantine komiks Constantine film

Na tomto novém příběhu bude pracovat také Francis Lawrence, režisér předchozího Constantina nebo třeba i takového filmu jako je Já, legenda nebo poslední díly Hunger Games. Mimochodem, Francis Lawrence právě teď pracuje na filmu Hunger Games: Balada o ptácích a hadech, jehož knižní předlohu od spisovatelky Suzanne Collins už jste si v češtině mohli přečíst díky nakladatelství Fragment.

Osvěžte si paměť a pusťte si film Constantine na Netflixu nebo na HBO Max.

Zatím toho moc nevíme, co se příběhu týče, scénář ještě není dokončen, ale již nyní na něm pracuje Akiva Goldsman. Proto i samotné natáčení není ještě ani v plenkách, takže pokud přimhouříme všechny oči a budeme na to koukat pozitivně, dříve jak v roce 2024 se nového Constantina nedočkáme. Tedy alespoň toho filmového s Keanu Reevesem, protože na svoji příležitost čekal ještě jeden seriálový, který ovšem HBO smetlo ze stolu. Těžko ale říct, zda-li se neuchytí jinde?

A závěrem, nevynechali jste u prvního Constantina tuhle potitulkovou scénu?

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *