Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Lovec démonů Constantine začíná chystat svěcenou vodu díky Warner Bros.

Constantine

Ještě jedna cigareta, pomyslný, vlastně doslovný hřebíček do rakve, než se John Constantine opět pustí do boje, který se už tisíciletí odehrává mezi anděli a démony. Ono by to nebylo nic pro lidi, kdyby si tihle dva odvěcí nepřátelé za kolbiště nevybrali Zemi.

Ano, přesně tak, vypadá to, že se opět podíváme do světa, který se lovec démonů John Constantine snaží udržet tak nějak v rukou lidí. V roce 2005 jsme se dočkali filmového zpracování této komiksové postavy, a tak je překvapivé, že se k němu vracíme až nyní po tolika letech pod křídly Warner Bros.. Ovšem vzhledem k pozdnímu pokračování Avatara to vypadá, že všichni tvůrci tak nějak sahají po fungujících značkách (a přeci jen z Constantina se stal takový kultovní filmek). Ale o to více je překvapující, že do role nezastrašitelného démonobijce se opět pustí Keanu Reeves (Matrix, John Wick).

Mimochodem, věděli jste, že komiksový John Constantine je vlastně blonďák?

Constantine komiks Constantine film

Na tomto novém příběhu bude pracovat také Francis Lawrence, režisér předchozího Constantina nebo třeba i takového filmu jako je Já, legenda nebo poslední díly Hunger Games. Mimochodem, Francis Lawrence právě teď pracuje na filmu Hunger Games: Balada o ptácích a hadech, jehož knižní předlohu od spisovatelky Suzanne Collins už jste si v češtině mohli přečíst díky nakladatelství Fragment.

Osvěžte si paměť a pusťte si film Constantine na Netflixu nebo na HBO Max.

Zatím toho moc nevíme, co se příběhu týče, scénář ještě není dokončen, ale již nyní na něm pracuje Akiva Goldsman. Proto i samotné natáčení není ještě ani v plenkách, takže pokud přimhouříme všechny oči a budeme na to koukat pozitivně, dříve jak v roce 2024 se nového Constantina nedočkáme. Tedy alespoň toho filmového s Keanu Reevesem, protože na svoji příležitost čekal ještě jeden seriálový, který ovšem HBO smetlo ze stolu. Těžko ale říct, zda-li se neuchytí jinde?

A závěrem, nevynechali jste u prvního Constantina tuhle potitulkovou scénu?

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V květnu čteme knihu Kosti, pasti, slepice od Jefferyho Russella, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 31. kvetna:

  • 17:00 – debata o knize Kosti, pasti slepice
  • 18:00 – beseda s českou spisovatelkou Veronikou Fiedlerovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Jeffery Russell - Kosti, pasti, slepice

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz