Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
  • Home
  • O hrách
  • Kde najít všechny kvarteta v The Night of the Rabbit?

Kde najít všechny kvarteta v The Night of the Rabbit?

The Night of the Rabbit - Kvarteto

Hra The Night of the Rabbit není jen tak ledajaká adventura. Kromě klasického příběhu pro vás připravila hned několik sběratelských bonusů, které není třeba objevit všechny pro úspěšné dokončení hry, ale mohou ji příjemně doplnit. Jedním z nich je také kvarteto, karetní hra, kterou si můžete ve tomto světě jen tak zahrát kdykoliv a s kýmkoliv, třeba i s trpaslíkem v kavárně.

Pro kvarteto máte neutrální karty s potřebnými symboly. Během putování adventurou také některé (třeba ty s lískovými oříšky) obdržíte ve speciálním provedení s obrázky, které zobrazují zdejší svět a vyprávějí jeho příběh.

Jenže některé speciální kvartetové karty jen tak nezískáte skrze hlavní děj a musíte po nich zapátrat v Myšilese. Jak jsem říkala, pro hlavní příběh to není stěžejní, ale nejste zvědaví, co všechno karty mohou zobrazovat? A hlavně si budete moci zahrát kvarteto s parádním balíčkem obohaceným ilustracemi.

Kterou kartu může mít protihráč? Kvarteto

Čtveřice karet listů

V zahradách v Myšilese uvidíte na stolku ležet jednoho z obyvatel, který vypadá notně rozbitě po proběhnuté noční párty. Touží po kafi a pokud mu jej z kavárny u Ani donesete, obdaruje vás vděčně jednou kvartetovou kartou.

Další kartu kvarteta listů obdržíte od trpaslíka, se kterým si v kavárně u Ani zahrajete samotné kvarteto. Nezáleží na výsledku karetní hry.

Další z kvartetových karet se nachází v radnici, kam se vydejte v průběhu noci. Naleznete ji na ploše s knihami a ohništěm, kde musíte přejít jakoby do patra nad ohniště. Nachází se zde police s dokumenty, které pokud prohledáte, naleznete i vytouženou kvartetovou kartu.

Poslední listovou kartu získáte od myší během noci, kdy se jim ztratil zelený brouk. Ten si hoví hezky na hradní zdi vpravo od vstupní brány.

The Night of the Rabbit The Night of the Rabbit

Čtveřice karet očí

První z karet naleznete v trpasličím domku v podlaze pod uvolněným prknem.

Další získáte po tom, co si s Uršulou (v radnici) zahrajete na schovávanou. Ta se vám celkem 4x schová v Myšilese a je potřeba na jednotlivých plochách hledat malou modrou kytičku, kterou má Uršula na hlavě. Pokud si chcete hru na schovávanou užít, přejděte až na následující odstavec. Uršula se nachází v následujících oblastech a v tomto pořadí: u dílny bratrů ježků (mezi dýněmi za skřítkovým domkem), na městské zdi (u řeky za sochou sovy), v zahradách (v rohu zaječí zahrady), náměstí (před radnicí mezi sochami).

Pokud se v noci vydáte do radnice, vystoupejte do patra (stále totožná plocha s knihami a ohništěm), kde je regál s papíry. Jedny z nich jsou označeny jako Podklady a pokud se jimi prohrabete, objevíte kvartetovou kartu.

Jakmile se vám podaří splnit potřebné úkoly pro dostání se během noci na zaječí párty v jejich zahradě, zapřeďte rozhovor s králíkem, kterému jste během dne dali kafe a získali již kartu s listy. Tentokrát obdržíte kartu se znakem očí.

Čtveřice karet stromochodců

Tuto čtveřici karet můžete najít vcelku a to u bratrů ježků. Jakmile jim pomůžete s dokončením lodi, najdou si nový cíl pro svoji truhlařinu. Tentokrát se před jejich domem objeví komoda, kterou renovují. Právě v této komodě se nachází všechny 4 karty se znakem stromochodců a stačí jen ježky rozhádat, aby se přestali věnovat komodě. V tom okamžiku ji můžete prohledat a karty uzmout.

Hledejte kvarteta po celé hře The Night of the Rabbit: Kvarteto

Pokud jste ještě nenakoukli do článku, kde se rozpovídám o tom, jak se mi adventura The Night of the Rabbit hrála, pak neváhejte a objevte o ní něco více.

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz