Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Co přinesl nový rok na tuto stránku?

Image

Nový rok přináší prostor pro změnu, ohlédnutí za tím, co bylo. A překvapivě nový rok je pro tuto stránku i dalším důležitým datem.

Už jsme totiž spolu neuvěřitelné tři roky na této adrese. Kdo ještě pamatuje na starý blog, který byl naprostou všehochutí? Ale i tady je potřeba posunout se a nejvíce se na webu věnuji právě knihám. Rozhodla jsem se tedy přepracovat rubriky a rozřazení článků a knihy získaly hned dvě hlavní rubriky. Snad se vám nové menu zalíbí a rychle se zorientujete.

Vzhledem k tomu, že jsem na této adrese už nějaký ten pátek, rozhodla jsem se pro vás připravit pravidelnou měsíční soutěž. Není zapotřebí mne kdekoliv sledovat, odpovídat na otázky a další záludnosti. Stačí jen zanechat komentář u některého článku v aktuálním měsíci a automaticky jste zařazeni do slosování. Čím více komentářů, tím větší šance. Tento měsíc startujeme se soutěží o knihu Kladivo na čaroděje: Magie pro každého.

Články budou ještě chvíli přibývat pomalejším tempem, bohužel mne stále sužuje rozbitý počítač. Samovolné vypínání mne už kolikrát připravilo o rozdělanou práci a půlhodinové načítání je pro mne občas časově nezvladatelné. Ale v polovině měsíce už by konečně měla vyjít koupě nového notebooku, takže věřím, že články budou opět přidávány s vyšší frekvencí a vy tak budete mít větší příležitost zapojit se do nové soutěže.

A na co se v nejbližší době můžete těšit ohledně článků? Přečtenou mám dětskou knihu Lukáš a profesor Neptun, na kterou brzy očekávejte recenzi. Také dočítám knihu Stavitelé Arestonu a audioknihu Mrtvý klíč. Na nový rok jsem si zahrála pár deskových her a rozhodně bych vám ráda představila deskovku Pandemic. A nechyběla i nějaká ta divadelní představení. Takže jakmile budu vyzbrojena novým strojem, máte se nač těšit.

Tak mne napadá, je zde něco, co byste si přáli změnit, přidat, co by vás zajímalo zpracovat do článku?

Ať spolu tedy úspěšně zahájíme další rok na této stránce *pomyslný přípitek skleničkou*

Podělte se o článek s přáteli

7 Komentáře
 • stuprum napsal:

  Ty jseš vědma, že víš, co bude? :)
  Každopádně se moc těším, jaké knížky a soutěžě a kvízy a audionahrávky si pro nás připravíš v tomto šíleném roce.

  • Dragell napsal:

   Nene, proto jsem se raději spíše věnovala tomu, co už jsem změnila, je pravda, že počítač mi teď kazí plány jak jen to jde :(
   To jsem ráda, doufám, že budu moci brzy naplno psát články bez omezení :)

 • K napsal:

  Jsem mile potěšená dráčkem v menu (možná jsem ho předtím přehlédla, ale mám pocit, že je tu nově), je to sympaťák, jen jméno mu chybí :D
  Oceňuji oddělení recenzí a článků knih se týkajících, je to přehlednější a lepší :) Lépe se orientuji v mnou oblíbených článcích.
  Osobně bych i ocenila speciální kategorii pro české autory a recenze knih od nich.

  • Dragell napsal:

   Nene, je tu nově. To je pravda, jméno ještě nemá, budu se nad tím muset zamyslet :)
   Tak to jsem ráda, že změna takto vyhovuje a návrh na kategorii pro české autory zvážím, je to dobrý nápad. Co jsem si rekapitulovala minulý rok, tak polovina přečtených knih byla od českých autorů – až mne to překvapilo :)

 • Jan napsal:

  Čím více komentářů, tím větší šance. To bude spamů :D

 • Komentovat

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Lucie | 32 | Ostrava
  Vítejte v mém malém světě plném knih,
  filmů, her a různých zážitků.


  Kontakt
  friedelova@dragell.cz

  Jsem také na


  Mohlo by vás zajímat

  Knižní podcast

  Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

  Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

  Podpořte mne

  Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

  Čtenářský klub – společné čtení

  V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

   

  | Odkaz na Zoom bude zde |
   Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
   
  Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

  © 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz