Co přinesl nový rok na tuto stránku?

|7 Komentářenapsala

Nový rok přináší prostor pro změnu, ohlédnutí za tím, co bylo. A překvapivě nový rok je pro tuto stránku i dalším důležitým datem.

Už jsme totiž spolu neuvěřitelné tři roky na této adrese. Kdo ještě pamatuje na starý blog, který byl naprostou všehochutí? Ale i tady je potřeba posunout se a nejvíce se na webu věnuji právě knihám. Rozhodla jsem se tedy přepracovat rubriky a rozřazení článků a knihy získaly hned dvě hlavní rubriky. Snad se vám nové menu zalíbí a rychle se zorientujete.

Vzhledem k tomu, že jsem na této adrese už nějaký ten pátek, rozhodla jsem se pro vás připravit pravidelnou měsíční soutěž. Není zapotřebí mne kdekoliv sledovat, odpovídat na otázky a další záludnosti. Stačí jen zanechat komentář u některého článku v aktuálním měsíci a automaticky jste zařazeni do slosování. Čím více komentářů, tím větší šance. Tento měsíc startujeme se soutěží o knihu Kladivo na čaroděje: Magie pro každého.

Články budou ještě chvíli přibývat pomalejším tempem, bohužel mne stále sužuje rozbitý počítač. Samovolné vypínání mne už kolikrát připravilo o rozdělanou práci a půlhodinové načítání je pro mne občas časově nezvladatelné. Ale v polovině měsíce už by konečně měla vyjít koupě nového notebooku, takže věřím, že články budou opět přidávány s vyšší frekvencí a vy tak budete mít větší příležitost zapojit se do nové soutěže.

A na co se v nejbližší době můžete těšit ohledně článků? Přečtenou mám dětskou knihu Lukáš a profesor Neptun, na kterou brzy očekávejte recenzi. Také dočítám knihu Stavitelé Arestonu a audioknihu Mrtvý klíč. Na nový rok jsem si zahrála pár deskových her a rozhodně bych vám ráda představila deskovku Pandemic. A nechyběla i nějaká ta divadelní představení. Takže jakmile budu vyzbrojena novým strojem, máte se nač těšit.

Tak mne napadá, je zde něco, co byste si přáli změnit, přidat, co by vás zajímalo zpracovat do článku?

Ať spolu tedy úspěšně zahájíme další rok na této stránce *pomyslný přípitek skleničkou*

7 Komentáře
 1. stuprum
  stuprum says:

  Ty jseš vědma, že víš, co bude? :)
  Každopádně se moc těším, jaké knížky a soutěžě a kvízy a audionahrávky si pro nás připravíš v tomto šíleném roce.

  Odpovědět
  • Dragell
   Dragell says:

   Nene, proto jsem se raději spíše věnovala tomu, co už jsem změnila, je pravda, že počítač mi teď kazí plány jak jen to jde :(
   To jsem ráda, doufám, že budu moci brzy naplno psát články bez omezení :)

   Odpovědět
 2. K
  K says:

  Jsem mile potěšená dráčkem v menu (možná jsem ho předtím přehlédla, ale mám pocit, že je tu nově), je to sympaťák, jen jméno mu chybí :D
  Oceňuji oddělení recenzí a článků knih se týkajících, je to přehlednější a lepší :) Lépe se orientuji v mnou oblíbených článcích.
  Osobně bych i ocenila speciální kategorii pro české autory a recenze knih od nich.

  Odpovědět
  • Dragell
   Dragell says:

   Nene, je tu nově. To je pravda, jméno ještě nemá, budu se nad tím muset zamyslet :)
   Tak to jsem ráda, že změna takto vyhovuje a návrh na kategorii pro české autory zvážím, je to dobrý nápad. Co jsem si rekapitulovala minulý rok, tak polovina přečtených knih byla od českých autorů – až mne to překvapilo :)

   Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *