Witcher: Demon’s bridge

|1 Komentářnapsala

Zaklínač a jeho svět je velmi oblíbený a kromě původního knižního ztvárnění se dočkal i seriálu, her či komiksů. Svým menším dílkem do tohoto světa přispěli i fanoušci z českých luhů a hájů a vytvořili krátkometrážní snímek jednoho střetu.

Scéna nás uvede na tajemné místo – místní mu neřeknou jinak než Ďáblův most – kolem něhož nalezli konec mnozí lidé. Ale jejich poslední spánek rozhodně není poklidný a mrtvých přibývá, neboť tajemná a mocná síla ovládá tento prostor. Není proto divu, když se zde jednoho dne objeví zaklínač…

Krátkometrážní snímek Witcher: Demon’s bridge

Za krátkým českým fan dílem na motivy světa Zaklínače stojí dvojice Honza Loukota a Pavel Konvalina, kteří společně vypracovali funkční scénář střetu dvou nepřátel. V krátkém snímku se následně v roli postav objevili herci Borek Belfín, Libor Vrba, Monika Němcová a skupinu zombie bojovníků ztvárnila skupina profesionálních šermířů Merlet. Úchvatné masky všech nestvůr má na svědomí Zombí FX. Na snímku se pro větší efektivitu podílela kaskadérská agentura Filmka.

Snímek Witcher: Demon’s bridge má i svoji vlastní facebookovou stránku, kde můžete sledovat i krátké záběry či fotografie ze zákulisí natáčení filmu.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *