Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Narozeninové čajování blogerky Lyry

Image

Dne 20. června jsme si udělali takový menší komorní sraz v duchu narozenin blogerky Lyry. Sešli jsme se v čajovně Utopia poblíž brněnského vlakového nádraží hlavně také kvůli tomu, že ne všichni jsme byli z Brna.

Navíc je Utopia poměrně novou (nejen) čajovnou. Já už ji jednou navštívila a opět jsem se tam těšila. Mělo nás být celkově devět, ale znáte to, na Facebooku u události to potvrdí daleko více lidí, než doopravdy přijde, což je škoda.

A jak jsem již zmínila, jelikož jsme nebyli všichni z Brna, tak jsme si vlastně přicházeli a odcházeli, jak jsme potřebovali, takže když jsem procházela fotky, zjistila jsem, že nikde jsem nás všechny zároveň nezachytila.

Narozeninové čajování blogerky Lyry Společenská karetní hra Dixit Journey

A teď si můžete všimnout, že nakonec (ačkoliv na FB to nevypadalo), jsme byly jeden velký babinec. Čajovaly jsme, povídaly jsme se – vlastně do teď přemýšlím, jak se naše konverzace dostala na strašidelné historky. Dokonce jsme si zavzpomínaly na Věřte, nevěřte. I kdybyste mě mučili, tak si vážně nevzpomenu na jiné téma naší debaty.

Pak jsme to ovšem lehce vyděšené utnuly a sedly ke společenským hrám. Stihly jsme si zahrát karetní hru se slovíčkařením a představivostí Dixit Journey a také strategickou hru se stavěním a obsazováním plochy Carcassonne (očekávejte recenzi).

Narozeninové čajování blogerky Lyry Narozeninové čajování blogerky Lyry

Mezitím jsme si stihly dát i pitu, já té balkánské s olivami a sýrem prostě neodolala, ovšem musím přiznat, že v ostravském baru(/čajovně) Šambala jsem měla lepší.

Ale to už pro změnu bylo hodně hodin a všichni jsme se potřebovali pomalu dostat na vlak domů. S Lyrou jsme si ještě zadebatovaly o blogování, protože jsme čekaly na vlaky, které jedou chvilku po sobě. Bylo to opravdu příjemně strávené odpoledne.

Podělte se o článek s přáteli

1 Komentáře
 • Lyra napsal:

  Díky za článek, nasdílím ho na FB. :)

 • Komentovat

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Lucie | 32 | Ostrava
  Vítejte v mém malém světě plném knih,
  filmů, her a různých zážitků.


  Kontakt
  friedelova@dragell.cz

  Jsem také na


  Mohlo by vás zajímat

  Knižní podcast

  Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

  Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

  Podpořte mne

  Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

  Čtenářský klub – společné čtení

  V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

   

  | Odkaz na Zoom bude zde |
   Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
   
  Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

  © 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz