Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

ČTENÁŘSKÝ KLUB | Červen ve znamení české urban fantasy

Čtenářský klub červen 2024: Zákon Azylu

Jelikož se nám blíží Svět knihy, určitě se vám bude hodit tip, jaké knihy do společného čtení budou potřeba. Tak pojďte nakouknout, co nás čeká v červnu a případně můžete ještě dohnat květnové resty. Času je stále dostatek.


Květnové setkání na Zoomu

V květnu ještě dočítáme humorné fantasy Kosti, pasti, slepice, které pořádně rozebereme na našem Zoom setkání dne 31. května. Přijde za námi také pohovořit česká spisovatelka Veronika Fiedlerová, která má na svědomí duchářské krimi Pozdravy záhrobí. Ještě není pozdě naskočit do rozjetého vlaku. Popadněte knihy, přečtěte vše potřebné a přijďte za námi na kus řeči!

Program Zoom setkání

  • 17:00 – Debata o knize Kosti, pasti, slepice bez cenzury
  • 18:00 – Beseda se spisovatelkou Veronikou Fiedlerovou

Zoom místnost se nám tedy otevře v patřičnou hodinu, takže jen pro pořádek, dostanete se do ní poté přes následující odkaz.


Společné čtení na červen

Jelikož vychází další díl knižní série Zákon Azylu, přišlo mi velmi příhodné pozvat autorku, Lucii Lukačovičovou, stojící za tímto počinem k nám do čtenářského klubu na besedu. A protože souhlasila, následně jsme si na posledním společném setkání také jednohlasně zvolili jako knihu ke čtení právě první (stejnojmenný) díl.

Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

Lucie Lukačovičová – Zákon Azylu

Kde jsou monstra, jsou i lovci. A náš svět je jich plný – monster i těch, kdo je loví. Heslo každého v téhle válce zní: „Použij cokoli, co funguje, a přežij!“ V současné Praze to platí dvojnásob. Jestli to někdo poznal na vlastní kůži, je to Benedikt. Zbavený ochrany organizace lovců se může spolehnout jen na pomoc výstředního antikváře a dívku, která je někdy děsivější než všechna monstra.

Společné online setkání jak pro debatu nad knihou, tak pro besedu se spisovatelkou, je naplánováno na 28. června, tedy na pátek v naše obvyklé scházecí hodiny. Odkaz na Zoom opět můžete hledat zde v bočním menu, případně ve své e-mailové schránce, pokud jste přihlášení k newsletteru ohledně čtenářského klubu.

Tak jak to vidíte – zapojíte se do tohoto společného čtení?

Podělte se o článek s přáteli

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Lucie | 32 | Ostrava
Vítejte v mém malém světě plném knih,
filmů, her a různých zážitků.


Kontakt
friedelova@dragell.cz

Jsem také na


Mohlo by vás zajímat

Knižní podcast

Podcast Knižní drbárna, který natáčím společně se spisovatelkou Jitkou Ládrovou, si můžete poslechnout na Spotify nebo YouTube. Nová epizoda vás čeká každé druhé úterý.

Nejnovější díl: Co je náplní práce redaktora? A posílat rukopis do více nakladatelství? | Host: Jiří Štěpán

Podpořte mne

Již nyní zde naleznete například záznam z besedy se spisovatelkou Michaelou Merglovou nebo Terezou Matouškovou.

Čtenářský klub – společné čtení

V červnu čteme knihu Zákon Azylu od Lucie Lukačovičové, tak se neváhejte zapojit. Zakupte si knihu, e-book nebo audioknihu ještě dnes. Společné setkání proběhne na Zoomu 28. června:

  • 17:00 – debata o knize Zákon Azylu
  • 18:00 – beseda se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou

 

| Odkaz na Zoom bude zde |
 Jak funguje čtenářský klub a co nabízí? |
 
Lucie Lukačovičová - Zákon Azylu

© 2015-2024 Dragell | friedelova@dragell.cz