Zayferus

Pokud se rozhodnete navštívit zámecké zahrady v Lednici, rozhodně si nenechte ujít program, který zde pravidelně probíhá. Jedná se o letecké ukázky dravců společnosti Zayferus.

Není to poprvé, co jsem se s touto společností setkala, navštěvujete se svým program i základní školy. A právě tak jsem se díky nim poprvé seznámila s dravými ptáky. Pokud je ovšem chcete shlédnout, nejjistější bude navštívit jejich stále stanoviště v lednické zámecké zahradě.

Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců

Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců

Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců Zayferus: Letové ukázky dravců

Společnost Zayferus existující od roku 1991 se věnuje modernímu sokolnictví a ochraně dravým ptáků. Kromě představení pro veřejnost se věnuje jejich rehabilitaci, vypouštěním do přírody a odchovu v zajetí.

Je pro vás připraven bohatý program plný letových ukázek a to nejen za kořistí, ale také přeletu mohutných křídel nad diváky. Uvidíte i chůzi některých ptáků či jejich inteligenci. Samozřejmě se předvedou i tajemné noční sovy.

Veškeré ukázky jsou komentované zajímavými informacemi a navíc je také nepředvídatelné, co se stane. Přeci jen, jsou to živí tvorové, kteří jsou volně vypuštěni. Dočkáte se i slosování o krásné ceny a na závěr představení se můžete s dravým ptákem vyfotit.

Další tematické články

Co je opravdu zajímavé, je přístup společnosti Zayferus k platbě. Platíte totiž až po představení a to podle toho, jak se vám ukázka dravců líbila. Opustíte prostory v polovině? Zaplatíte polovině. Nelíbilo se vám představení vůbec? Nemusíte platit. Ale víte co? Zaručuji vám, že budete ohromeně sedět až dokonce a rádi přispějete vstupným.

Zayferus: Letové ukázky dravců

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *