Zaposlouchejte se zdarma do audioknihy Malá mořská víla

Již 16. ročník mezinárodní akce Noc s Andersenem proběhl 1. dubna nejen napříč Českou republikou, ale také na Slovensku, v Polsku a dalších zemích. Mladí zvědavci mohli poslouchat třeba takovou Malou mořskou vílu z pera Christiana Andersena.

Cílem této noci je přivést děti právě ke čtení a krásným knihám. Místo hraní her na počítači či sledování televize se tedy sešly na noční přespání ve stovkách knihoven, škol a dalších míst, kde pod vedením šikovných průvodců večerem mohly objevovat kouzlo knih skrze společné pohádkové čtení.

Téma tohoto roku byla pohádka Malá mořská víla a vydavatelství Audiotéka se rozhodlo skrze tento příběh vnést ducha Noci s Andersenem i mezi ostatní lidi, kteří se nemohli této události zúčastnit. Audiotéka vydala tuto Andersenovu pohádku jako audioknihu, kterou se rozhodla na měsíc duben zpřístupnit všem.

Pokud tedy máte zájem poslechnout si pohádku Malá mořská víla, můžete si ji zdarma stáhnout na stránce Audiotéka.com. Nezapomeňte použít slevový kód andersenovavila2016, který je platný do 30.4.2016.

Interpret: Ladislav Frej
Hudba a zvuk: Miloš Vrána
Ilustrace obálky: Akad. mal. Eva Frantová

Úvodní fotografie převzata z fb stránky audioteka.com.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *