Termální bazén Hotelu Termal Mušov

Hledáte místo pro příjemný odpočinek, které je zároveň zdraví prospěšné? V blízkosti vodní nádrže Mušov naleznete léčivý pramen, který vyvěrá do malého bazénku, kde si návštěvníci mohou užívat luxusního a ozdravného pobytu.

Termální bazének patřící pod hotel Termal na Mušově je přímo zásobován minerální vodou. Ta vyvěrá z hloubky 1500 m a ve venkovním bazénu udržuje příjemnou teplotu 34-36 C° a neutrálním pH. Zdejší voda je bohatá na minerální látky a patří mezi nejsilnější sirné vody v ČR.

Na začátku jsme obdržely zámky i s klíčem na náramku univerzální velikosti. Někomu tak mohou sklouzávat z ruky a jinému mohou být malé. Jsou ovšem gumové, roztahovací, tak na kůži nějak drží, jdou navléci.

Pro vstup do bazénku je potřeba se nejprve osprchovat, abyste do něj nezanesli nečistoty. V tomto malém areálu jsou k dispozici nejen převlékárny, ale také krásné sprchy a dvě toalety. Chtěla bych ovšem upozornit na kachlovou podlahu, která je v důsledku blízkosti bazénku a sprch kluzká.

Termální bazén Hotelu Termal Mušov Termální bazén Hotelu Termal Mušov

Termální bazén Hotelu Termal Mušov Termální bazén Hotelu Termal Mušov Termální bazén Hotelu Termal Mušov Termální bazén Hotelu Termal Mušov

Voda v bazénku je bíle zakalená, není vidět na dno díky množství minerálních látek. Výška vody je pod prsa, takže je vhodná i pro neplavce, vždyť se zde ani plavat nemá, pouze odpočívat. Bazén je částečně krytý, ale jinak venkovní s pohledem na Mušov a Pálavu.

U bazénu jsou k dispozici i nadnášející pěnové válce. Pobyt vám pak může zpříjemnit i schodek v bazénu, na který je možné se usadit či další jemné proudové trysky pro masáž zad.

Když si budete chtít od příjemně teplé vody odpočinout, jsou k dispozici jak venkovní, tak vnitřní lehátka. Uvnitř naleznete pak také mořskou sůl pro ionizaci vzduchu a při odpočinku můžete sledovat televizi. Kromě termálního bazénu je součástí areálu také finská sauna.

Pobyt v bazénu je ovšem velmi uklidňující, příjemný a po odchodu budete na dotek příjemnou pleť.
Minerální voda je tak prospěšná pro pohybové ústrojí, kardiovaskulární systém, gynekologické orgány a regeneraci kůže.

Termální bazén Hotelu Termal Mušov Termální bazén Hotelu Termal Mušov

Bazén je přístupný denně v rozmezí 10-23 hodin a to nejen pro hosty hotelu, ale také běžné návštěvníky, pro které je ovšem vstupné navýšené. Ubytovaní hosté tak zaplatí za hodinu 70 Kč a děti do 12 let 50 Kč za 1 hodinu. Pro běžné návštěvníky je pak cena pro dospělého 120 Kč na hodinu a pro děti do 12 let 90 Kč za hodinu. Děti do 4 let nemají vstup do bazénu dovolen.

Počet návštěvníků v bazénu je omezen, abyste zde měli pohodlí. My s mámou sehnaly poslední dvě místa, takže je potřeba počítat i s tím, že nebudete mít štěstí na volné místo a budete muset vyčkat. V areálu hotelu je ovšem i restaurace, pizzerie a bowling.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *