Tereza Matoušková vyzvídá, jak svoji tvorbu vnímají ostatní čeští spisovatelé

Na Světě knihy se objevila také spisovatelka Tereza ‚Temnářka‘ Matoušková, v jejíž knihách jste se mohli setkat s fantasy světem Podmoří. Na Světě knihy tentokrát nepředstavovala novou knihu, ale naopak využila volné chvíle a rozhodla se vyzpovídat všudypřítomné autory. Copak zajímavého z toho vzešlo, to můžete zhlédnout v jejím nejnovějším videu.

Ve videu je vyzpovídána celá řada nových autorů i spisovatelských stálic, které na knižním trhu můžeme objevit. A kdo byl tedy osloven? V abecedním pořadí Pavel Bareš, Martin Bečan, Vilma Kadlečková, Jan Kotouč, Jan Kovanic, Tereza Matoušková, Jaroslav Mostecký, Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Petra Štarková, Lukáš Vavrečka a Františka Vrbenská.

Tereza Matoušková ovšem není jen aktivní spisovatelka, na jejích stránkách Podmoří naleznete spoustu zajímavých informací. Dokonce ji naleznete na youtube na kanálu Tereza Matoušková, kam směřuje nejen věci ohledně psaní, ale také zajímavé názory. A nesmím zapomenout na její Literární dílny konané každý měsíc v Brně a v Praze pro všechny nadšené pisálky, tak neváhejte přijít!

Mohlo by vás zajímat

 

 

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *