Špión (Spy)

Jak může dopadnout střetnutí nebezpečné ženy obchodující se zbraněmi s nezkušenou špionkou, která doposud seděla jen za počítačem a žádnou akci v terénu na vlastní kůži nezažila? Tak přesně to nám může prozradit nový komediální a špionážní snímek Špión.

Některá dědictví nemusejí být zrovna bezpečná a proto, když Raina Boyanov, dcera zesnulého obchodníka se zbraněmi obdrží jadernou bombu, CIA přemýšlí, jak se bomby zmocnit. Raina totiž za vidinou tučného výdělku chce bombu prodat a je jí jedno, komu se tato nebezpečná zbraň dostane do rukou, hlavně když z toho budou pořádné peníze.

Jenže nejlepší agent Rick Ford byl bohužel odhalen a Bradley Fin je kvůli chybě vyloučen. Jediný, kdo se může nepozorovaně dostat do přítomnosti oné nebezpečné dámy, je nakonec Susan Cooper, která doposud pracovala jen v kanceláři za počítačem jako analytička a byla Bradleymu nápomocnou rukou zpovzdálí.

Ovšem tento nešťastný výběr nezkušené ženy je Rickovi proti srsti a tak se rozhodne vydat po stopě zločinu na vlastní pěst. Nastávají tak neočekávané situace, které mohou zmařit mnohé. Kdo bude rychlejší, zkušený agent nebo zpohodlnělá analytička? Ono hlavně není důležité se jen dostat do správných okruhů, ale hlavně tuhle zběsilou jízdu přežít!

Trailer

V hlavních rolích se nám představí dva kontrastní herci. Jako agent Rock Ford se ukáže Jason Statham, který je znám z mnoha akčních filmů a má napjaté chvilky v malíčku (doopravdy?). Jeho špiónskou konkurentku, neznalou Susan Cooper si zahraje Melissa McCarthy, která je známá především z komedií. Právě tito dva herci udávají tón celého filmu, připravují nám zajímavou podívanou plnou napětí a smíchu.

Ale nebylo by správného filmu bez pořádného záporáka, tedy Rainy Boyanov v podání Rose Byrne. Ta je známá z mnoha výrazných filmů rozličných žánrů, jako je Star Wars, Troja, Insidious či X-Men. Jak si dokáže poradit s touto zápornou rolí, se můžete přesvědčit ve filmu Špión, který již 4. června přinese na své plátno CinemArt.

Fotografie převzaty ze stránky CinemArt.cz

2 Komentáře
  1. Julča
    Julča says:

    Nevím, ale tento film mě vůbec nezaujal.. Spíš mě ten trailer odradil – nemám ráda tenhle americký styl humoru.. Ale tu herečku mám jinak ráda – nejlepší je v Gilmorkách..

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.