Soutěž o knižní sérii Areston

Jednou za osm let se k Zemi přiblíží tajemné těleso a nebylo by vynalézavé lidské povahy, aby se na něm nezbavovala nepotřebného. Do podivného objektu jsou naváženi vězni a Země je tak osm dlouhých let nevidí… Pojďte si zasoutěžit o knižní sérii z drsné pouti mezi vězni.

K příležitosti vydání knihy Stavitelé Arestonu, jsem si pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha, kterému děkuji za věnování knih do soutěže, připravila soutěž o kompletní sérii Areston.

Základní informace o sérii Areston
Autor: Josef Pecinovský
Pošet knih: 4
Žánr: Sci-fi
Počet stran: 336+360+283+184
Vazba: měkká
Rok vydání: 2016-2017
Nakladatelství: Epocha

Anotace k prvnímu dílu

Jednou za osm let se k Zemi přiblíží Areston – podivuhodné umělé těleso o průměru jednoho kilometru s podmínkami vhodnými pro život člověka. Ovšem objekt se nestal předmětem vědeckého bádání, ani výzvou dobrodruhům. Stal se nejtvrdším vězením sluneční soustavy.
Nyní mu vládnou drsné zákony silnějšího. Otrokářství, násilí a znevážení jakékoliv lidskosti, to vše je na denním pořádku. Ovšem Terstegen, odsouzený k pobytu za protivení se mocným, se se stávajícím řádem nehodlá smířit. Ví, že má jen dvě možnosti – shrbit se a zradit vše, čemu kdy věřil, nebo vyzvat osud, stát se pánem Arestonu a odhalit všechna jeho tajemství…
Nejnovější román klasika české sci-fi je strhujícím dobrodružstvím z nelidského vesmírného vězení, kde přežijí jen ti nejsilnější a nejodhodlanější!

Mohlo by vás zajímat

Pokud se chcete zapojit do soutěže o tuto knihu, stačí jednoduše vyplnit následující formulář. Povinná je pouze první otázka, ovšem čím více bodů splníte, tím více slosovatelných lístku do soutěže obdržíte a máte tak větší šanci při závěrečném losování vítěze.
V případě duplicitního vyplnění bude účastník vyřazen ze soutěže.

Podmínkou soutěže je mít doručovací adresu na území České republiky.


Formulář můžete vyplňovat až do 15. prosince 2017, kdy následně vylosuji jednoho výherce, kterého kontaktuji na e-mail.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *