Soutěž o knihu Děti vánice

Hledáte nějaké příjemné ochlazení v těchto příjemných slunných dnech? Co takhle si zasoutěžit o knihu, v jejímž magickém světě právě zuří vánice.

Tereza Matoušková – Děti vániceDěti vánice
Národům Podmoří vládnou zasvěcení – elitní čarodějové. Někteří studují zákony fungování magické energie, jiní navrhují složité stroje… a další bojují. Málokdy táhnou za jeden provaz a následky občanských válek vyrývají do podoby světa hluboké jizvy. Jenže ne vždy zabíjí pouze bojová magie. Když kouzla ponechaná napospas osudu zdivočí, sama se stávají hrozbou.
Zorena Rútid sebrala posily a táhne spolu se svým druhem na pomoc Lerienu zmítanému nepokoji. Cestou je však stihne vánice. Záhy se ukáže, že v horách na čaroděje čekají větší problémy než sněhové závěje. Odkázáni sami na sebe čelí chladu a stínům minulosti. Zapomenuté i té nedávné.

Knihu do soutěže poskytlo nakladatelství Epocha, kterému tímto velmi děkuji. Výherce obdrží výtisk knihy Děti vánice, z tohoto důvodu je potřeba mít doručovací adresu v České republice (případně mít si to u koho v ČR převzít).

Tentokrát se do soutěže můžete zapojit jak splněním soutěžní otázky, tak tím, že jste moji pravidelní čtenáři. Za každou odpověď získáváte slosovatelný vstup. Při podezření na odesílání odpovědí jedné osoby pod několika e-maily si vyhrazuji právo tyto odpovědi ze soutěže vyřadit.


Soutěžní formulář je otevřen do 19. května 2015 do poledne, kdy následně bude nalosován vítěz, kterého následně kontaktuji ohledně výhry.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *