Soutěž o audioknihu Zaklínač: Krev elfů

Dnes mám pro vás opravdu takovou bleskovou soutěž, takže pokud toužíte mít audio Zaklínače doma, najděte si alespoň minutku na zapojení se, protože zítra může být pozdě!

V soutěži je dárkový poukaz pro stažení audioknihy Zaklínač: Krev elfů s podpisem interpreta Martina Fingera. Výhru do soutěže věnoval internetový audioknižní obchod Audiotéka.cz.

Audiotéka

Jelikož je to rychlosoutěž, jedinou podmínkou pro zapojení je do komentářů odpovědět na otázku:

Co si vybavíte, když se řekne Zaklínač?

Nezapomeňte také připsat svůj e-mail, ať vás mohu v případě výhry kontaktovat.

Výherce budu vybírat sama dle odpovědí, a pokud si nebudu jistá, do rozhodování si ještě dalšího nestranného člověka přizvu.

Tahle bleskovka trvá 18.-21.11. do poledne, takže neváhejte se zapojením, protože o nějaký ten den později může být pozdě!

6 Komentáře
 1. Jamie Williams
  Jamie Williams says:

  Zaklínač. První kniha, kterou jsem si půjčila od bratránka, která byla tak neskutečně originální, ale v závěru i neskutečně jedinečná. Nevěděla jsem, co od ní čekat, nevěděla jsem, jak ji číst, nevěděla jsem, jak se jí prokousat a co udělat. A pak to přišlo. A já pochopila, jak boží série to je. A jak chci všechno kolem ní doma.

  Odpovědět
 2. Lyra
  Lyra says:

  Co se mi vybaví? Jedním slovem: Magie. :) Delší verze: spiknutí, pikle, ztracené i znovu nalezené lásky, vraždy, nadpřirozené bytosti, mocenské pře, intrikování… Zaklínač je úžasně mnohovrstevnaté dílo!

  Odpovědět
 3. Kikulka
  Kikulka says:

  Co se mi vybaví? ČT 1 – hlavní zprávy. Zrovna dnes tam rozebírali Sapkowského a jeho příjezd do Česka, vzkazy fanouškům. Znovu mi mé svědomí připomnělo, že tahle knížka touží být přečtena a že bych se do ní měla pustit. Slyšela jsem o ní už tolik od svých přátel, že je to skoro jako bych ji četla. Ale nečetla ani ji neprolistovala, abych viděla ta slova, co zaujala tolik lidí. Myslím, že jakmile se uzdravím, utíkám do knihovny si ji půjčit :D

  Odpovědět
 4. Dagilia
  Dagilia says:

  Tábor. Protože snahy o celotáborovku ve znamení Zaklínače kamarády nikdy nepřestane lákat. Akorát ještě najít dobrovolníka, který by vymyslel vodící linku na celých 14 dní. :-D

  Odpovědět
 5. Ygritte
  Ygritte says:

  Okamžitě se mi vybaví Geralt a jeho žhnoucí oči, jeho smyslný hlas a jak statečně bojuje s všemožnými zrůdami a stvořeními. I mě samotné občas nahánějí hrůzu. (O těch třech odporných ježibabách se snad ani zmiňovat nemusím… meh) Geraltovu kouzlu jsem propadla teprve nedávno a naprosto mě pohltil. Jooo vyměnila bych si místo s Yennefer hned. :D

  Odpovědět
 6. Verča
  Verča says:

  To je fakt těžké, ale když jsem otázku poprvé přečetla, vybavila se mi scéna z Witcher III: Wild Hunt, kdy Barona unáší bazilišek a když s ním odlétá mimo záběr, Baron křičí „fuuuuuuuuuuuuuuck“. :D To je neuvěřitelně silný zážitek, kdo hru ještě nehrál ani neviděl, mrkněte se.

  Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *