Soutěž o audioknihu Sběratel kostí

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit jízdu v autě, žehlení a další věci, kdy může být ticho ubíjející? Pojďte si zasoutěžit o detektivní audioknihu Sběratel kostí.

Audionahrávka vznikla dle knižní předlohy od spisovatele Jefferyho Deavera, kterou namluvil Jan Vondráček. Přináší nám tak necelých 13 hodin detektivní zápletky.

Sběratel kostí
Vraha, co se nedá chytit, odhalí jedině detektiv, který se nemůže hýbat.

Newyorské bezpečnostní složky jsou v pohotovosti kvůli konferenci OSN, situaci však zkomplikuje nález těla bizarně zavražděného muže. Pod tlakem okolností požádá policie o pomoc bývalého detektiva Lincolna Rhymea, jenž je po úrazu však ochrnutý a upoutaný na lůžko. Aby se mohl pustit po stopě zabijáka, který své zohavené oběti pohřbívá typicky morbidním způsobem a záměrně zanechává drobné stopy, spojí se s mladou pochůzkářkou Amélií, která se tak stává jeho „rukama a nohama“. Jak přibývá umučených obětí, vynořují se z nově zjištěných informací obrysy dávných hrůz.

Audio do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook, kterému tímto velmi děkuji. Výherce si bude moci zdarma stáhnout nahrávku této audioknihy z Audiolibrix.com. Díky tomu zde tentokrát není jakékoliv omezení ohledně místa pobytu.

OneHotBook

Jelikož jsme si minule zasoutěžili pomocí úkolu, kdy výherce jsem vybírala já, nyní jsem se rozhodla touto soutěží zvýhodnit své čtenáře, kteří mne sledují na FB či Twitteru, kdy za toto sledování budou mít speciální body. Jakmile soutěž skončí, bude náhodným výběrem zvolen vítěz.


Soutěžní formulář je otevřen do 9. srpna 2015 do poledne, kdy následně bude nalosován vítěz. Upozorňuji, že duplicitní, podvodné a lživé odpovědi budou ze soutěže vyřazeny.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *