Prázdninové hraní s ALBI

Opět se vrací letní půjčovna ALBI her, tak neváhejte a využijte příležitosti vyzkoušet si rozličné společenské hry a to v období od 1. května do 31. srpna 2015.

Tentokrát na vás čeká celkem šest společenských her různých žánrů, pro malé i velké, takže jistě každý najde tu svoji, kterou by rád vyzkoušel. Na výběr máte z her Quoridor, Gloobz, Mölkky, Velbloudí dostihy, Tři malá prasátka nebo V kostce! Pohádky.

Letní půjčovna společenských her ALBI: Quoridor Letní půjčovna společenských her ALBI: Quoridor

Quoridor
Dřevěná abstraktní hra plná drobných bludištních systému, které stavíte svým soupeřům právě vy a přitom se snažíte dostat svoji figurku z bludiště, které vám chystají oni. Kdo bude rychlejší a dostane se na druhou stranu herní desky?

Letní půjčovna společenských her ALBI: Gloobz

Gloobz
Postřehová hra s hravými příšerkami, které musíte pochytat dle daných specifik. Buďte rychlejší než soupeři a nenechte se zmást.

Letní půjčovna společenských her ALBI: Mölkky Letní půjčovna společenských her ALBI: Mölkky

Mölkky
Venkovní hra, kterou znali již vikingové. Lze ji hrát v jakémkoliv počtu hráčů napříč generacemi. Hráči házejí kolíkem Mölkky na očíslované kolíky a získávají tak potřebné body.

Letní půjčovna společenských her ALBI: Velbloudí dostihy Letní půjčovna společenských her ALBI: Velbloudí dostihy

Velbloudí dostihy
Nádherně zpracovaná hra plná sázení na velbloudy a velkého štěstí či předvídavého ducha. Sázíte nejen na vítěze a poraženého, ale také v průběžných etapách na vedoucí pozice. Kdo dokáže na svých sázkách nejvíce vydělat?

Letní půjčovna společenských her ALBI: Tři malá prasátka Letní půjčovna společenských her ALBI: Tři malá prasátka

Tři malá prasátka
Pohádková hra, kde stavění domečků ovlivňuje hod kostkami. Stavět domečky můžete ze slámy, dřeva a cihel, ale pozor. Když přijde do hry vlk, můžete o své domečky přijít!

Letní půjčovna společenských her ALBI: V kostce Pohádky Letní půjčovna společenských her ALBI: V kostce Pohádky

V kostce! Pohádky
Hra na procvičení paměti, tentokrát na téma Pohádky. Celkem 71 karet pohádek z Česka i celého světa pro vás připravilo nádherné obrázky. Kolik si toho z obrázku zapamatujete a kolik otázek poté dokážete zodpovědět?

Právě jednu hru je možno si zapůjčit na občanský průkaz po dobu až 3. týdnů. Po navrácení hry je možné si zapůjčit další. Jestliže se s vrácením hry opozdíte, za každý den navíc platíte pokutu. Je tedy velmi vhodné si hlídat, do kdy máte hru zapůjčenou.

Oproti letošnímu roku je nyní skvělá příležitost zkoušenou hru místo vrácení odkoupit a to se slevou 25%. Sleva se vztahuje na vypůjčený kus, nikoliv novou hru.

Fotografie převzaty ze stránky albi.cz

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *