Podzimní bloggerský sraz v Brně

Podzimní sraz se nezadržitelně blížil a FB stránka čítala přes 20 přihlášených lidí k události a dalších 10, které to zajímá. Vcelku jsem se zalekla takové tlupy, abychom se vůbec někam vlezli, ale naštěstí jsem tohle nemusela řešit.

Byla zvolena restaurace Baroko, kterou jsem nemohla nejen já objevit :) Mapa lehce nepřesná mi nepomohla, chvilku jsem se motala a když jsem konečně objevila vchod, musela jsem se v podzemní restauraci promotat ke srazu. Naštěstí stačilo jít po zvuku.

Nakonec se nás sešlo všeho všudy 13 (takové skvělé číslo). Ačkoliv se jednalo o knižní sraz, musím říct, že zrovna na našem konci se moc o knihách nemluvilo. Sem tam něco padlo třeba o novém ilustrovaném Harry Potterovi, ale také jsme hezky proprali zážitky z běžného života, domácí mazlíčky apod.

Podzimní bloggerský sraz v Brně Podzimní bloggerský sraz v Brně

Ale ono knižní téma nemohlo chybět úplně, Pavla si totiž pro nás připravila takový větší kvíz ohledně našich knižních znalostí. Objevili se tam i takové záludnosti jako jsou výřezy z obálek knih či citáty z knih (povinná četba mě zachránila).

Nakonec jsme dostali za odměnu knížky a já se přiznám, že jsem z té své celá nadšená. Už ji přímo hltám (od Pecinovského) a moc děkuji!

Škoda jen, že nás rozehnaly spoje domů, sraz byl jinak perfektní a mě nezbývá na závěr, než jen doufat, že se opět o Vánocích srazíme znovu (jak už se plánovalo).

Podzimní bloggerský sraz v Brně Podzimní bloggerský sraz v Brně

5 Komentáře
 1. Tereza Mikulová
  Tereza Mikulová says:

  Tak ráda bych se jednou takového srazu zúčastnila. Upřímně doufám, že mi to jednou vyjde. :) Je vidět, že o zábavu nebyla nouze. :) (Jen mám obavu, že kdybych tam přišla já, moc bych toho nenamluvila…)

  Odpovědět
  • Dragell
   Dragell says:

   Určitě, neváhej a přijeď :)
   A o to se neboj, ostatní by tě rozpovídali, tam nejde nemluvit, do těch debat by ses určitě nakonec sama zapojila :)

   Odpovědět
  • Dragell
   Dragell says:

   Aktuálně bydlím v Ostravě, takže moc přehled v Brně nemám, ale jakmile budu mít chvilku na to aktualizovat události, tak vyzjistím i blogerské srazy :)

   Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *