Book!Con vol. 2 a Pavel Bareš

Book!Con 2021 | Pavel Bareš nechal nakouknout do zákulisí redakce knihy

Havířovský Book!Con vol. 2 pohostil také spisovatele Pavla Bareše, kterému brzy v úspěšné knižní sérii Projekt Kronos vychází již třetí díl pod názvem Kronův odkaz. I o něm se mimo jiné rozpovídal na besedě, jejíž záznam naleznete níže.

Jeho hlavním tématem se ovšem stala knižní redakce, protože tento proces je nutný před vydáním jakéhokoliv titulu, aby jej pro čtenáře co nejvíce vyšperkoval. O tom, jak se daří Pavlovi Barešovi spolupracovat s redaktorkami a naopak jaké to musejí mít ony s ním, se dozvíte ze záznamu.

Záznam z besedy s Pavlem Barešem

Pavel Bareš - Projekt Kronos: Kronův odkaz  

Pavel Bareš – Kronův odkaz
Série: Projekt Kronos (3)
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2021
Počet stran: 562
Vazba: pevná s přebalem

Občanská válka je u konce.

Zanechala za sebou zpustošené Attiona City a pomníky těch, kdo město přísahali chránit. Downtownské povstání přineslo městu pod Plošinou svobodu, ale spolu s ní i hlad, bezpráví a tyranii policejního režimu. Teprve teď, když jsou od sebe Centrum a Downtown nenávratně odtržené, vychází plně najevo, že jeden bez druhého nemají šanci přežít. Město balancuje na pokraji kolapsu a na hroutící se šachovnici se rozehrává závěrečná mocenská partie, která rozhodne o tom, kdo skončí pod jeho troskami.

Luco Scarpa dostal příležitost k útěku, ale směnil ji za šanci zasadit Institutu jeden poslední, smrtelný úder. John Arrows umí poznat předem prohranou bitvu, když ji vidí, ale je tu ještě několik bezpečnostních rizik, která musí odstranit, než opustí potápějící se loď. A Brea Kensingtonová, čerstvě jmenovaná Duquesa největší mafie dolů od Plošiny, je plně odhodlaná dotáhnout do konce to, co její matka uzavřít nedokázala.

Attiona dýchá na vypůjčený čas. Více než kdy jindy potřebuje svého ochránce.

Toho, kterého sama pohřbila.

Knihu můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Host.

Book!Con vol. 2 a Pavel Bareš Book!Con vol. 2 a Pavel Bareš

 

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *