Ohlédnutí se za 2 roky na této adrese

|1 Komentářnapsala

Když nad tím tak uvažuji, je to již dva roky, co jsem převedla svůj starý neuspořádaný blog se všemi rozličnými tématy na tento web. Na novou adresu, pod kterou jsem uspořádala témata navzájem propojená.

Starý blog již neexistuje, zanikl proudem času (tedy hlavně proto, že už jsme se někam posunula). Ohlédli jste se někdy za svojí minulostí? Odkud kam jste se posunuli a čeho jste dosáhli? Neříkám, že jsem nyní středobod dokonalosti, ale když se ohlédnu na své staré recenze, musím se jen pousmát, co jsem byla dříve schopná zplodit. Cestovatelské články jsou nyní plné velkých fotografií snadno prohlédnutelných.

Začala jsem pro vás točit více videí pro takovou bližší komunikaci s mými čtenáři. Přeci jen, recenze, fotografie, reporty, z toho tu duši autora nepocítíte tak, jako když jej vidíte vyjadřovat skrze video, vidíte jeho podobu, gestikulaci či drobnou mimiku. (Ačkoliv to, že bych měla nosit brýle, neuvidíte :))

K facebooku, který tehdy doprovázel můj blog, se nyní připojil twitter, instagram a další sítě jako je goodreads. Přemýšlím, kam dále se rozpínat a kde dále mohu poskytnou vše, oč se chci s vámi ostatními podělit. Od toho tady přeci jsem, abych s vámi mohla sdílet svůj svět, zážitky, prožitky a dojmy.

Ale to nejsou jediné mé myšlenky. Sem tam si sednu k nějaké té PC hře (kdo by tak v dnešní době nečinil, že?) a říkám si, jak moc jsou vlastně tyhle hry propojeny s tím, co zde již prezentuji? Fantazijno, bohaté světy, prožitek z něčeho nového. Nyní ale musím být konkrétnější – ačkoliv se zatím jedná jen o úvahu, kterou možná zrealizuji, možná ne, měla bych upřesnit, že by se jednalo o starší hry, které potěšily moji duši již kdysi dávno. Abych vám jen tak dala ochutnat, nedávno jsem dohrála adventuru Atlantis a nyní sedím nad RPG Gothic, mou celoživotní láskou.

A co bych chtěla nechat při starém? Spoustu cestovatelských článků (už teď s mámou dumáme, kam se během následujícího měsíce vydáme), sem tam nějaký ten filmový či herní prožitek (které jsem trošku odsunula stranou) a hlavně spoustu knižní recenzí nejen nových titulů, ale i těch starších a hlavně také těch českých!

Pochybuji, že se někdo dočetl až nakonec všech těch mých slov a myšlenek ohlížejících se za mojí dvouletou existencí zde. Ale i přesto, stále čtete? Pak právě zde je prostor právě pro vás – máte na mne nějaké přání, co bych měla vidět, přečíst, zkusit či zažít (samozřejmě v rámci tématiky tohoto webu) a napsat o tom? Nebo si přejete nějaké konkrétní speciální video?

A hlavně budu ráda, pokud se vyjádříte k mé myšlence na web přidat recenze starých PC her.
Děkuji za ty dva báječné roky, po které pro vás mohu tvořit nový a nový obsah.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *