Nepromeškejte na Humble Bundle další balíček zdigitalizovaných deskových her

|0 Komentářenapsala

Jedete na dovolenou a rádi byste s sebou vzali i nějaké své oblíbené deskové hry, ale nechcete poztrácet všechny ty cenné figurky a kartičky, bez kterých by hra nebyla kompletní? Pak pro vás může v dnešní moderní době být přístupná varianta digitálních verzí deskových her.

Možná o tom slyšíte prvně, ale v dnešní době mobilů, tabletů a laptopů už se cílí na fanoušky deskovek i v tomhle směru. Své oblíbené hry tak můžete mít stále u sebe v digitálním provedení. A právě tyhle hry nabízí v balíčku za příznivé ceny stránka Humble Bundle.

Při poslední takové akci jsem si odchytla zdigitalizované deskové hry Talisman, Magnifico či Small World 2. Ano, musím přiznat, že to není takové, jako když se sejdete s přáteli u stolu a hrajete společně deskové hry. Chybí tam nějaký ten lidský kontakt, ale i přesto – můžete trénovat a až se s nimi příště potkáte, budete mít už vypilovanou nějakou tu strategii.

Další výhodou je, že takové hry můžete vzít s sebou kamkoliv na cesty, aniž byste ztratili nějaký ten důležitý herní kousek. Pokud vás tedy neuspokojuje cestovní vydání her jako jsou šachy či člověče nezlob se, dá se u těchto zdigitalizovaných deskových her sáhnout i po multiplayeru.

Co je to Humble Bundle?
Je to stránka, kde můžete nakupovat především hry, ale také další software, mobilní aplikace či e-knihy. Svým nákupem pak určitou částkou podpoříte vybranou charitativní činnost. Humble Bundle nabízí pravidelně slevové balíčky rozličných her a vy si zvolíte částku, kterou za ně zaplatíte a komu peníze pošlete.

Nabídka je tentokrát opravdu bohatá a nákup probíhá tak, že si určíte částku, kterou chcete za hry dát, minimum však $1. Pokud se dostanete přes určitou hranici, dostanete více her a to vždy kompletní balíček uvedených. A jak tedy vlastně balíčky vypadají?

Za $1 a více

  • Ticket to Ride
  • Sentinels of the Multiverse
  • Mysterium: A Psychic Clue Game

Za $5.97 a více

  • Pathfinder Adventures
  • Carcassonne – Tiles & Tactics
  • Sentinels of the Multiverse – Shattered Timelines
  • Talisman: Digital Edition
  • Talisman – The Highland Expansion
  • Talisman – The Dungeon Expansion

Za $10 a více

  • Armello

Mimochodem, na samotné stránce is můžete zobrazit, kde hru rozjedete (Windows, Linux, Mac, Android) a pod jakou platformou ho rozjedete. Mám dojem, že tentokrát jsem všude viděla Steam.

Pokud vás zdigitalizoavné deskové hry zaujaly, určitě neváhejte a zamiřte na Humble Bundle pro HUMBLE DIGITAL TABLETOP BUNDLE, nabídka je totiž časově omezená. Balíček se u Humble Bundle ohřeje už jen 11 dní! Tak co, už jej máte?

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *