Narozeninové čajování blogerky Lyry

Dne 20. června jsme si udělali takový menší komorní sraz v duchu narozenin blogerky Lyry. Sešli jsme se v čajovně Utopia poblíž brněnského vlakového nádraží hlavně také kvůli tomu, že ne všichni jsme byli z Brna.

Navíc je Utopia poměrně novou (nejen) čajovnou. Já už ji jednou navštívila a opět jsem se tam těšila. Mělo nás být celkově devět, ale znáte to, na Facebooku u události to potvrdí daleko více lidí, než doopravdy přijde, což je škoda.

A jak jsem již zmínila, jelikož jsme nebyli všichni z Brna, tak jsme si vlastně přicházeli a odcházeli, jak jsme potřebovali, takže když jsem procházela fotky, zjistila jsem, že nikde jsem nás všechny zároveň nezachytila.

Narozeninové čajování blogerky Lyry Společenská karetní hra Dixit Journey

A teď si můžete všimnout, že nakonec (ačkoliv na FB to nevypadalo), jsme byly jeden velký babinec. Čajovaly jsme, povídaly jsme se – vlastně do teď přemýšlím, jak se naše konverzace dostala na strašidelné historky. Dokonce jsme si zavzpomínaly na Věřte, nevěřte. I kdybyste mě mučili, tak si vážně nevzpomenu na jiné téma naší debaty.

Pak jsme to ovšem lehce vyděšené utnuly a sedly ke společenským hrám. Stihly jsme si zahrát karetní hru se slovíčkařením a představivostí Dixit Journey a také strategickou hru se stavěním a obsazováním plochy Carcassonne (očekávejte recenzi).

Narozeninové čajování blogerky Lyry Narozeninové čajování blogerky Lyry

Mezitím jsme si stihly dát i pitu, já té balkánské s olivami a sýrem prostě neodolala, ovšem musím přiznat, že v ostravském baru(/čajovně) Šambala jsem měla lepší.

Ale to už pro změnu bylo hodně hodin a všichni jsme se potřebovali pomalu dostat na vlak domů. S Lyrou jsme si ještě zadebatovaly o blogování, protože jsme čekaly na vlaky, které jedou chvilku po sobě. Bylo to opravdu příjemně strávené odpoledne.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *