Meltingpot 2018: Marek Holeček o svém horolezeckém dobrodružství ve všech koutech světa

Rádi byste nahlédli do míst, kam se běžný smrtelník nedostane a přesto jste spíše jen malý rekreační cestovatelé? Marek Holeček je horolezec, který si troufl na nejednu osmitisícovku a neváhal odjet za horami i na Antarktidu. Právě díky němu můžete z pohodlí domova nahlédnout na všechny tyto téměř nepřístupné kouty světa.

Marek Holeček se objevil v rámci Colours of Ostrava a projektu Meltingpot v Domě knihy, kde uskutečnil přednášku a besedu v jednom. Promlouval o svém největším dobrodružství, opakovaném pokusu pokoření jeho osudové hory a mnohem víc…

Pokud vás Marek Holeček zaujal, určitě nepřehlédněte další velmi bohaté informace, které naleznete na jeho stránkách marekholecek.cz, případně neváhejte obhlédnout jeho Youtube stránku Marek Holeček, kde vkládá zajímavá videa ze svých expedic. A pokud jste milovníky knih, nepřehlédněte bohatě fotograficky doplněnou knihu České himálajské dobrodružství II: Zápisky Marouška blázna, já už se do ní také brzy pustím!

 České himálajské dobrodružství II: Zápisky Marouška blázna

Marek Holeček

Osobní zápisky jednoho z našich nejlepších současných horolezců, v nichž popisuje velkolepé i tragické zkušenosti s lezením, ať už na osmitisícovkách, nebo na skalách, nabízejí unikátní příběhy i fotografie a jsou doplňkem k dokumentárnímu seriálu České himálajské dobrodružství II.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *