Meltingpot 2018: Karel „Kovy“ Kovář vypráví Ovšem

Doba jde notně kupředu a tak není výjimkou, když si někdo jako povolání zvolí být youtuberem. A nemyslím tím pouze děti na školách, které se svými učitelkami sdílejí své sny a nápady. Už i Česká republika má své přední youtubery, kteří se snaží svojí tvorbou obohatit svět.

Na Colours of Ostrava to žilo a nepřišli jen hudebníci, ale také známé osobnosti, spisovatelé či třeba youtubeři, kteří na mnoha řečnických pultech dostali prostor. Jednou z besed byla i ta s youtuberem Kovym v Domě knihy. A o čem povídal? No přeci o všem.

Jedná se o zkrácený záznam, ale pokud vás zajímá, zda vám neuteklo Kovyho zpívání naživo, když se tahle beseda konala v rámci Colours of Ostrava, tak vás můžu uklidnit (a v podstatě nepotěšit). Kovy prohlásil, že zatím zpíval naživo dvakrát, ani jednou to nemělo úspěch, takže se o další takové pokusy nebude snažit, dokud se nenaučí zpívat. Před kamerou, to je ale jiná!

A že byste se chtěli inspirovat jeho knihovničkou? Prozradil totiž, že v dětství četl Harryho Pottera. Nyní svůj pohled přesunul na dospělejší literaturu a rád si přečte třeba takového George Orwella.

Ovšem

Karel Kovář

Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem.
Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem!

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *