Machete

Když si budoucí senátor přeje postavit na hranicích elektrický plot, nemusí se to každému ilegálovi líbit. Hranice je rušná a Texas skýtá pro mnohé uprchlíky možný život. Jenže tento milý chlapík ke své kampani začne využívat nekalých praktik, do kterých je zatažen i Machete a to neměl dělat…

Zhlédnuto: VOYO, 2D, dabing

Příběh

Ačkoliv byl Machete bývalý elitní agent, musí po útoku mexického drogového magnáta Torreze prchnout do Texasu, aby zachránil holý život. Zde se řadí mezi další uprchlíky, kteří vyčkávají na svoji příležitost k práci. A tu také dostane, jenže nakonec zjišťuje, že není vše, jak má být.

Je uskutečněn atentát na senátora a Machete je z tohoto aktu obviněn. Po krku mu jdou bezcitní zabijáci a je jen na něm, aby se s touto situací vypořádal a odhalil síť korupce a podvodů.

Trailer

Kdo si hraje, nezlobí

Pořádně nadupaná zábava, kterou v žádném případě nesmíte brát vážně, protože jsou to samá prsa, krev, mačety a nějaká ta střeva (houpy houp).

Nejvíce jsem si užila záporáky, prostě jim to sedlo, vychutnávali si své role a jejich jména navíc film zdobí. Také jsem si libovala v roli své oblíbené herečky Michelle Rodriguez, která pro tentokrát nezemřela, ale měla na mále. Ale jako jednooké mstitelce jí to vážně slušelo.

Dobře mířené byly i některé role, jako třeba ta pro Lindsay Lohan, která si užívá drogových večírků a nakonec po jednom odvázaném mejdanu končí nahá v klášteře a je nucena si obléknout hábit jeptišky. PS: viděli jste někdy jeptišku se zbraní v ruce?

Film Machete

Moje hodnocení

Chce se to odvázat a vychutnat si tento krvavý nářez plný nádherných žen a drsných chlapů, co se umí ohánět zbraněmi. Kultovní Danny Trejo v hlavní roli jako Machete nebude váš jediný oblíbenec ve filmu a zjistíte, že umí používat nejen mačetu (ale třeba i sekačku!).

Moje hodnocení: 8/10

Základní údaje

Machete
Akční, krimi, thriller
USA, 2010, 105 min
Režie: Robert Rodriguez, Ethan Maniquis
Scénář: Robert Rodriguez, Álvaro Rodríguez
Kamera: Jimmy Lindsey
Hudba: John Debney, Robert Rodriguez
Hrají: Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal, Michelle Rodriguez a další

Fotografie převzaty ze stránky www.fdb.cz.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *