Listopadové kino ovládnou podivná zelená stvoření pobíhající mezi lidmi

Rádi si vychutnáváte některé filmy na pořádném plátně v kině? Tak to tu pro vás mám vybranou skupinu snímků, které se budou promítat (nebo již promítají) tento měsíc. A takový Grinch vám rovnou připomene, že vlastně za chvilku budou Vánoce, tak proč si neudělat radost!


Climax

taneční horor
Francie

Chcete zažít jízdu, jaká tu ještě nebyla? Připravte se na nový film, který v sobě dokáže skloubit nespojitelné. Chata uprostřed lesů ožívá do zimní noc, když si v ní skupina tanečníků a tanečnic užívá závěrečnou party před jejich turné v USA. A to ti mlaďoši ještě netuší, že v sangrii není jen alkohol, který s nimi v následujících hodinách pěkně zamává.


Grinch

rodinný animák
USA

Zbožňujete animáky? Pak i tento měsíc je připraven jeden takový snímek pro vás a to rovnou od tvůrců mimoňů. Neznáte Grinche? To je sirotek, kterého nikdy nic na Vánoce nečekalo, nesnášel je a to mu vydrželo až do dnešních dob. A pak se dozví, že ve vesničce Kdosice pod jeho skrýší se budou letos oslavovat Vánoce ještě třikrát více než doposud. A to by nebyl Grinch, aby se nerozhodl tyto oslavy překazit.


Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

dobrodružné fantasy
Velká Británie, USA

Ačkoliv byl v prvním díle černokněžník Grindelwald zajat a umístěn do vazby, již je opět na svobodě a dává dohromady všechny své stoupence, aby mohli čarodějové ovládnout svět na úkor mudlů. Do boje proti tomuto mocnému nepříteli je povolán Mlok Scamander, podivín s oblibou v kouzelných zvířatech. Může proti němu obstát? Podle knižní předlohy z pera J. K. Rowlingové, která nám dá opět ochutnat spoustu magických stvoření, které se ukrývají ve světě.


Robin Hood

dobrodružný
USA

Na filmová plátna se také dostane nové zpracování Robina Hooda, šlechtice vracejícího se z křižáckého tažení, kterému je odcizen veškerý majetek. Stává se tak obávaným zbojníkem ukrývajícím se v Sherwoodském lese, který obírá bohaté a získané peníze rozdává chudým. Bude tahle nová verze vynikajícího lukostřelce s dobrými úmysly ta pravá trefa do černého?


Mladí zabijáci

akční thriller
USA

Vítejte v Salemu, kde žije i partička středoškolaček, které žijí spíše online životem, vše zdokumentovávají a dávají na sociální sítě. Co se ovšem může stát, když si tohle městečko vezme do merku hacker, který nechá vyplout na světlo světa všechny tajné informace, textovky či fotky zdejších obyvatel? Jak jsem již říkala, nacházíme se v Salemu a já tak trochu čichám novodobý hon na čarodějnice.


Za mě rozhodně vedou Fantastická zvířata, která mne sice v prvním díle moc nezalichotila hereckým obsazením a stylizací hlavních postav, ale přesto jsem se do všech těch kouzelných tvorů opravdu zamilovala. A na co se těšíte nejvíce vy?

1 Komentář
  1. K
    K says:

    Včera jsme se se spolubydlící konečně podívaly na celá Fantastická zvířata (vždy jsme viděly jen část) a jsme moc rády, že nemusíme dlouho čekat na premiéru dalšího dílu :D

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *