Letní knižní hop 2015

Jelikož se některým z vás zalíbila moje stará knižní edice Pevnosti, rozhodla jsem se, že nakonec knihu, kterou mám dvakrát, nebudu prodávat, ale věnuji do soutěže. Takže pokud chcete mít doma ve sbírce Mrakulin grimoár, bedlivě čtěte.

Dnes si ovšem nezasoutěžíme pouze o Mrakulin grimoár od Haniny Veselé, ale také o poukaz se slevou 25% na nákup audioknih na portálu audiolibrix. Celá soutěž bude trvat do 15.7., kdy následující den uveřejním výsledky.

Mrakulin grimoár od Haniny Veselé

Jak se do soutěže zapojit?

Jelikož je to léto, vaším úkolem je si vybrat alespoň jednu knihu, která symbolizuje vaše letní čtení, na kterou v létě nedáte dopustit. Tuto knihu poté odfoťte venku – jak ji naaranžujete, je jen na vás.

Odesílání

Výslednou fotografii pošlete na e-mail tomanova.lu@gmail.com.
Do předmětu uveďte název Letní knižní hop 2015 a v e-mailu uveďte autora a název knih/y na fotografii. Dále připište, proč je právě tato kniha pro vás tím pravým letním čtením a nezapomeňte přiložit fotografii do přílohy.

Zde budu uvádět seznam fotografií, které mi přišly. Připsání nového soutěžícího může trvat až 24h od poslání jeho e-mailu.

  • Casion
  • Eliška Křížová
  • Verča

Vyhodnocení a pravidla

Všechny fotografie vyjdou po ukončení soutěže ve speciálním článku, kde si budete moci prohlédnout ostatní soutěžící. Výherce budu vybírat já a to dle fotografie, která se mi nejvíce zalíbí. Pokud bych se nemohla rozhodnout, přizvu ještě někoho druhého na dodatečné zhodnocení.

Výherce poté kontaktuji na e-mail ohledně doručovací adresy, abych věděla, kam mám výhru poslat. Pozor, soutěžící musí mít doručovací adresu v České republice.

 

Letní knižní hop probíhá i na dalších stránkách

4 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *