Legenda o Tarzanovi (The Legend of Tarzan)

Muži z divočiny vždy silně přitahovali ke svému příběhu a to nejen divokým dobrodružstvím muže, ale svým tělem i ženy. Není proto divu, že se opět chystá film tentokrát zaměřený na Tarzana.

Už je to nějaká doba, co se Tarzan aklimatizoval ve své nové domovině – v Londýně. Jenže i přesto se vrací zpět do Konga společně se svojí manželkou Jane, kam je pozván jako obchodní vyslanec parlamentu, aby prošetřil podivnou činnost důlního tábořiště.

Nové zpracování Tarzana je nejen lákadlem na vypracovaného Tarzana v podání Alexandera Skarsgårda, kterého můžete znát např. ze seriálu True Blood nebo odvážnou Jane alias Margot Robbie, která si zahrála ve filmu Vlk z Wall Street. Velkým lákadlem je i režisér David Yates, v jehož podání jsme mohli zhlédnout poslední čtyři díly Harryho Pottera a trailer tohoto nového snímku slibuje stejnou atmosférickou podívanou.

Alexander Skarsgård o své postavě Tarzana alias Johna Claytona III., Lorda Greystoke řekl: „Je to o muži, který se drží zpátky a jak pomalu odhalujeme, vrací se zpět do své více zvířecí podoby a
opouští svou vlastní osobnost.“ Pro svůj vzhled Tarzana navíc musel celé čtyři měsíce pracovat na vybudování požadované svalové hmoty. Teprve pak mohly začít vznikat fotografie (a film), které si můžete prohlédnout níže.

Legenda o Tarzanovi (The Legend of Tarzan)

Legenda o Tarzanovi (The Legend of Tarzan) Legenda o Tarzanovi (The Legend of Tarzan)

Na filmu se stále pracuje, ale je plánován na letošní léto, kdy předběžný termín pro Českou republiku je uveden na 7. července.


Zdroj informací, fotografií: legendoftarzan.com, imdb.com, wikipedia.org.
Za pomoc s překladem děkuji Lence Sailerové.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *