[VYHODNOCENO] Lednová komentářová soutěž s Kladivem na čaroděje

S novým rokem přichází i nový formát soutěží, kterými chci odměnit především své pravidelné čtenáře, kteří zde rádi zanechají nějaký ten komentář.

Tentokrát nepotřebujete k zapojení do soutěže žádné „lajkování“ stránky, zodpovídat zákeřné otázky. Dokonce můžete vypustit soutěž z hlavy, neboť se zapojujete automaticky pouhým komentováním jakéhokoliv článku na této stránce.

Do soutěže se tedy zapojuje každý komentář, který je napsán v aktuálním soutěžním měsíci (leden 2018). Vynahrazuji si právo ze soutěže vyřadit komentáře, které nekomentují článek, nereagují jakkoliv na téma či přišly jen oznámit“ ‚Pěkný článek/blog, koukneš ke mně?‘ a jim podobné.
Ke komentáři nezapomeňte připojit svůj email či blog, abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. Email je pro komunikaci vhodnější, neboť pro obdržení výhry bude potřeba zaslat adresu.

SOUTĚŽ VYHODNOCENA

Soutěž již byla ukončena, pokud si chcete ještě zasoutěžit, nakoukněte do aktuální komentářové soutěže.

Vítězem lednové komentářové soutěže se stává K, které gratuluji a posílám balíček níže.

 

Výherní balíček

kniha Kladivo na čaroděje
propiska s koalou
květinové samolepky

Jiří Pavlovský – Magie pro každého
Kladivo na čaroděje 1
Akční urban fantasy
Nakladatelství Epocha

Praha je magické město – a ta magie vás může zabít. V tom lepším případě.
Když vám teče do bot, když vás pronásledují přízraky – koho zavoláte?
Tým Felixe Jonáše určitě ne. Pokud už by přece jen přijeli, tak vás nechají pekelným silám napospas, aby vám pak mohli vybílit byt. Jenže někdy je situace tak zoufalá, že vám nezbývá nic jiného, než obrátit se na lidi, kteří jsou naprosto odepsaní – a doufat, že to přežijete.
Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Na konci měsíce bude náhodně vylosován jeden komentář, jehož pisatel obdrží výhru. Vím, že ne všichni jsou na roztomilé drobnůstky, a tak je je na vašem výběru, zda se rozhodnete vzít celý balíček či jenom knihu.

Tak hodně štěstí všem komentátorům.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *