Křest nového klipu VŠB-TUO

Ačkoliv klip byl vypuštěn mezi lidi již během včerejších ranních hodin, jeho oficiální křest a vypuštění se konalo až ve večerních hodinách. Klip má být novým lákadlem pro středoškolské studenty, kteří přemýšlejí, kam vlastně jít po škole dál.

Křest klipu proběhl o půl desáté v prostorách studentského klubu Vrtule. Ovšem ještě během předcházejících hodin se zde studenti mohli fotit s lamou, která samozřejmě nemohla chybět, když je název songu Hey lamo!

Křest nového klipu VŠB-TUO - Hey lamo Křest nového klipu VŠB-TUO - Hey lamo

Při křtu nesměli chybět hlavní tvůrci tohoto nového klipu. Hlavního slova se ujal Michal Kavalčík, který přijal novou roli projektu – docenta Vlákno a tedy i hlavního zpěváka celého songu. V něm ho navíc pěvecky doprovází Markéta Konvičková, která je v aktuální době studentkou VŠB-TUO.

Již během této večerní akce měl videoklip přes 20 tisíc zhlédnutí. Michal Kavalčík tedy mezi řečí pronesl, že pokud klip dosáhne na Youtube přes milion zhlédnutí, pustí se do studia na zdejší vysoké škole. Tak uvidíme, zda klip dosáhne virálního úspěchu, jaký mu tvůrci přikládají a zda Michal dodrží slova.

Křest nového klipu VŠB-TUO - Hey lamo

Samotný křest doprovázelo pár menších chybek jako chybějící skleničky či napůl uvolněný špunt. Klip nakonec byl úspěšně pokřtěn, doprovázen přípitkem. Závěrem se oficiálně pustil videoklip na velkém plátně. Po zbytek večera dotvářely atmosféru promítané fotografie z natáčení.

Na nový klip, který s vtipem a nadsázkou prezentuje kampus a studium na zdejší škole, můžete shlédnout níže.

A aby křest klipu byl opravdu netradiční, byl podpořen speciálním nápojem na baru, který obdržel název Drink docenta Vlákna. Prý obsahoval chlup z mimozemšťana, ale jestli tomu tak opravdu bylo, to vědí jen ti, kteří jej ochutnali.

Křest nového klipu VŠB-TUO - Hey lamo Hey lamo 5

Diskuze

Co si myslíte o novém klipu Michala Kavalčíka pro VŠB-TUO?

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *