Křest knihy Panský klub

České literární vody rozvířila knižní novinka Panský klub od Daniela Kapči spojující erotiku, brutalitu a smrt v jednom a dne 26. listopadu se dočkala v podvečerních hodinách svého křtu.

Pomalu jsme se všichni scházeli v ostravské Dobré čajovně v Čujkovově ulici a vše začalo drobným povídáním na které navázala beseda. Mimo jiné jsme se tak dozvěděli, že čajovna byla vybrána záměrně, jelikož zde byly napsány 2/3 knihy.

Křest knihy Panský klub Křest knihy Panský klub

Atmosféra byla jemně dozdobena na motivy knihy, a tak nám společnost dělaly sklenice a svíčky ve tvaru lebky a netradičně oblečená obsluha.

Místnost se postupně plnila a knize i autorovi se tak dostalo řádné pozornosti. Kromě historie tvorby knihy Daniel nakousl také několik námětů na nové knihy, které se mu již teď prohání hlavou, tak se nechejme překvapit, co nás bude čekat příště.

Prozradil nám, jak je to s inspirací, kterou nejen bere ze své hlavy, ale sbírá i od ostatní. Řeč padla také na téma, jak se k němu a jeho tvorbě staví přátelé a známí.

Křest knihy Panský klub

Celou volnou besedu nakonec doplnily také dva úryvky z knihy. Návrh, aby je předčítali někteří pozvaní, byl brzy zamítnut, a tak se ujal četby samotný autor.

Celé dvouhodinové posezení završil křest knihy. Křtilo se ibiškovým čajem Karkade pro jeho typickou rudou barvu připomínající krev. Ten byl umístěn v pohárech zdobených kostmi a lebkami, kterými pokřtili knihu jak samotný autor, tak i hlavní beta readerka.

Křest knihy Panský klub Křest knihy Panský klub

Setkání to bylo opravdu velmi příjemné, knize i autorovi přeji do budoucna mnoho čtenářů a snad se zase sejdeme nad jeho novou tvorbou.

Mohlo by vás také zajímat:

Ukázka z knihy Panský klub
Recenze knihy Panský klub

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *