Konečně doma – mimozemské dobrodružství na naší planetě

|1 Komentářnapsala

Co byste řekli na to, že naši planetu obsadí v brzké době mimozemská civilizace? Nemusíte se obávat, jedná se totiž o nový rodinný animovaný film Konečně doma.

Příběh

Buvové jsou roztomilí mimozemšťani s mnoha chapadýlky, kteří přišli o svoji planetu díky zlým Gorgům. Nyní hledají nový domov a do oka jim padla naše planeta Země. Tak se u nás rozhodnou usadit a všechny lidi přestěhovat do Austrálie. Ovšem nechovají se k nim vůbec zle, ba naopak je zahrnou veškerou mimozemskou technologií, která jim zpříjemní život.

Jenže vše pokazí společenský mimozemšťan O, který se rozhodne uspořádat oslavný večírek a omylem pozve pozvánku i Gorgům. Díky tomuto omylu musí před ostatními Buvy uprchnout. Na útěku narazí na Tipy, což je obyčejná holka, která se svou kočkou Čuníkem prchla před Buvy.

Oba dva se seznamu, navazují přátelství a snaží se dosáhnout svého cíle. Tipy se snaží najít svoji mámu a O se pokouší napravit vše, co stihnul na Zemi pokazit.

Trailer

O filmu

Režii tohoto snímku si vzal na starosti Tim Johnson, kterého můžete znát například z úspěšného animáku Za plotem. Jinak film Konečně doma vychází z knižní předlohy, kterou sepsal Adam Rex.

Své hlasy postavičkám propůjčily známé osobnosti, jako je Jim Parsons (Teorie velkého třesku), Rihanna, Jennifer Lopez nebo Steve Martin (Dvanáct do tuctu).

Film přichází do kin už velmi brzy, takže si budete moci užít tohle zvláštní dobrodružství člověka a mimozemšťana již 26. března 2015 ve svých kinech a to jak v České republice, tak na Slovensku.

1 Komentář
  1. Martin
    Martin says:

    Vypadá to odst zajímavě. Na Velký knižní čtvrtek vyjde i kniha (nakladatelství Paseka) s moc pěknými ilustracemi. Takže váhám jestli nepůjdu i do té knižní podoby. Na film určitě kouknu.

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *