[VYHODNOCENO] Komentářová soutěž v září s knihou Prokleté město

Ačkoliv mnohým začíná škola a jiní zase už za sebou mají vyplýtvané dovolené v létě, přeci jen je čím si udělat radost. Třeba tajemnou knihou Prokleté město, kterou získá jeden šťastlivec za pouý komentář na tomto webu.

K zapojení do soutěže nepotřebujete žádné „lajkování“ stránky, zodpovídat zákeřné otázky. Dokonce můžete vypustit soutěž z hlavy, neboť se zapojujete automaticky pouhým komentováním jakéhokoliv článku na této stránce.

Do soutěže se tedy zapojuje každý komentář, který je napsán v aktuálním soutěžním měsíci (září 2018). Vynahrazuji si právo ze soutěže vyřadit komentáře, které nekomentují článek, nereagují jakkoliv na téma či přišly jen oznámit: „Pěkný článek/blog, koukneš ke mně?“ a jim podobné.
Ke komentáři nezapomeňte připojit svůj email či blog, abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. Email je pro komunikaci vhodnější, neboť pro obdržení výhry bude potřeba zaslat adresu.

  • SOUTĚŽ VYHODNOCENA
    Soutěž již byla ukončena, pokud si chcete ještě zasoutěžit, nakoukněte do aktuální komentářové soutěže.
    Vítězem dubnové komentářové soutěže se stává Lucy Lillianne, které gratuluji a posílám balíček níže.

 

VÝHERNÍ BALÍČEK

  • kniha Prokleté město
  • motýlí samolepky
  • záložka a placka s drakem

Lisa McMann – Prokleté město

Mysteriózní pro young adult
Nakladatelství Fragment

Městečko Cryer’s Cross je nenápadné místo, kde se nic zvláštního neděje… Až do chvíle, kdy beze stopy zmizí jedna ze studentek místní školy. Kendall Fletcherová ji ani moc neznala. Po dalším zmizení ale začne slyšet hlasy zmizelých studentů. Jde z toho strach. V Cryer’s Cross je ukryto dávné tajemství a nad všemi obyvateli se vznáší děsivé prokletí. Podaří se Kendall odhalit pravdu a nezešílet při tom?

Na konci měsíce bude náhodně vylosován jeden komentář, jehož pisatel obdrží výhru. Vím, že ne všichni jsou na roztomilé drobnůstky, a tak je jen na vašem výběru, zda se rozhodnete vzít celý balíček či jenom knihu.

Tak hodně štěstí všem komentátorům.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *