Kód Salomon: Průvodce po Ostravě s příběhem a rébusy

Sestavte tým a pusťte se do pátrání po tajemném magickém talismanu barona Rothschilda a zároveň tak navštivte zajímavá místa Ostravy, které pro vás skrývají různé rébusy. Ať už jste z Ostravy nebo v Ostravě jen na výletě, nenechte si ujít tuto zábavnou a naučnou mobilní aplikaci.

Ačkoliv již hlavní herní klání o hodnotné ceny proběhlo, nic vám nebrání v tom zažít Ostravu trochu netradičně a poznat kouty, o kterých třeba nemáte ponětí, ačkoliv jste se v Ostravě narodili.

Poutavý příběh je výborným prostředkem, jak přitáhnout rodiny s dětmi či teenagery k poznávání Ostravy. Příběh je propleten známými a zajímavými budovami a prostory, které se vám najednou představí blíže.

Ostrava: mobilní aplikace Kód Salomon

Hra vás zabaví nejen zajímavým příběhem, ale také vás provede Ostravou. Máte na výběr ze třech okruhů, kdy dva jsou kratší a jeden delší. Krátké scénáře mají 6 úkolů a na jejich plnění si opravdu vyhraďte 8-12 hodin. Nezdá se to, ale času vám opravdu zaberou hodně. Delší okruh s 16 úkoly vás může stát i 4 dny pátrání a plnění úkolu.

Většinou vás čekají úkoly, kdy část můžete splnit u budovy/daného místa a pro další část úkolu je potřeba za vstupné vstoupit do budovy. Je tedy potřeba počítat i s nějakou finanční částkou s sebou, jinak se o část hry ochudíte.
Za navštívení místa a úspěšné vyplnění úkolů, které s ním souvisí, obdržíte na e-mail odznak.

Ostrava: mobilní aplikace Kód Salomon Ostrava: mobilní aplikace Kód Salomon Ostrava: mobilní aplikace Kód Salomon
Kliknutím na fotografie je zvětšíte.

Aplikace nabízí krásný přehled míst, doprovodných informací, otevíracích dob i vstupného. Nesmí chybět ani mapka, abyste věděli, kam zamířit. V tomto ohledu je aplikace velmi nápomocná a nemusíte nic složitě dohledávat na internetu.

Doporučuji si s sebou vzít mapu nebo GPS. Samotná aplikace v sobě má mapu s ukazatelem aktuálního cíle pro váš úkol, ovšem může nastat i situace, že bude vaším úkolem chodit po městě a dané budovy hledat – zde už vám aplikace neporadí.
Na pomoc si také nezapomeňte vzít i tužku s papírem, které se vám při plnění rébusů budou opravdu hodit.

Ostrava: mobilní aplikace Kód Salomon

Webová stránka: www.kodsalomon.cz
Aplikace pro Android
Aplikace pro iOS

 

Fotografie mobilu v úvodní fotografii převzata z kodsalomon.cz.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *