Knihobit – červen 2015

Přišel mi druhý balíček Knihobit, tak jsem se rozhodla jej s vámi opět otevřít. Jaké knižní překvapení mne čekalo uvnitř tentokrát a jak jsem z něj byla nadšena?

Co je to Knihobit? Je to knižní balíček, který speciálně dle vašich požadavků je každý měsíc sestavován. Stačí připojit některou čtecí službu jako je GoodReads apod., vyplnit si oblíbený žánr a můžete se těšit na knihu mladší 60 dnů, kterou ještě v knihovničce nemáte. Dále ke knize dostanete spoustu tematicky a knižně laděných drobnůstek i větších věcí, které jistě potěší.

Anotace knihy

Daniel Silva – Ukradený Caravaggio
Gabriel Allon právě restauruje v Benátkách oltářní obraz od Veroneseho, když si ho náhle předvolá italská policie. Výstřední londýnský galerista Julian Isherwood se připletl k chladnokrevné vraždě u Komského jezera a je zadržován jako podezřelý. Aby Gabriel prokázal přítelovu nevinu, musí udělat jediné: najít skutečné vrahy, a pak i ukradený proslulý obraz Narození známého barokního malíře Caravaggia. Zavražděným je bývalý britský agent, který měl svá tajemství: obchodoval s ukradenými uměleckými díly a prodával je záhadnému sběrateli. Gabriel Allon se vydává na nebezpečnou honbu za Caravaggiovým obrazem a odhalením totožnosti tajemného neznámého. Jeho pátrání ho zavede na různá místa po celém světě, až se nakonec dostane do malé soukromé banky v Rakousku, kde nebezpečný muž stráží nečestně získané bohatství nemilosrdného diktátora. A po jeho boku stojí statečná mladá žena, která přežila nejhorší masakr dvacátého století. Teď – s Gabrielovou pomocí – dostane šanci zasadit ránu tomu, kdo zničil její rodinu.

Obsah balíčku

Na následující hromadné fotografii chybí krásný plakát, jelikož drží tvar ruličky, nevěděla jsem, jak jej tam vhodně zakomponovat.

Knihobit červen15

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *