Book!Con vol. 2 a Kateřina Šardická

Book!Con 2021 | Kateřina Šardická o psaní a svých začátcích

Na letošní havířovský Book!Con vol. 2 se dostavila také brněnská spisovatelka Kateřina Šardická, která před dvěma lety uspěla v literární soutěži Hvězda inkoustu a od té doby vydala již dva své tituly.

Tentokrát se rozpovídala o tom, jak se psaním začínala a co bylo oním zlomem pro spolupráci s nakladatelstvím. Jejím posledním titulem, který vydala loni na podzim, jsou Noci běsů. Na záznam z besedy se můžete podívat níže.

Záznam z besedy s Kateřinou Šardickou

Kateřina Šardická - Noci běsů  

Kateřina Šardická – Noci běsů
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2020
Počet stran: 312
Vazba: pevná s přebalem

Před dvanácti lety ze zapadlé vesnice v pohraničí, kde platí vlastní pravidla a lidé stále věří ve staré bohy, zmizely beze stopy čtyři děti. Teď se vrátili jako dospělí lidé. Mezi nimi i Astrid Mahlerová. Ona ani ostatní si nepamatují, kde celou dobu byli a co se jim stalo. Netuší, kde zůstal čtvrtý zmizelý – Astridin bratr Max. Během podivných zimních večerů na přelomu roku, kdy se podle pověr stírá hranice mezi světem reálným a magickým, se musí Astrid vypořádat nejen se strachem, ale i s rodinnými tajemstvími. Tuší, že za nocí, kdy pátrá po bratrovi, kráčí vesnicí stvoření, která do našeho světa nepatří? Jsou její děsivé sny jen obyčejné noční můry, nebo mají ke skutečnosti blíž, než by si kdo pomyslel?

Knihu můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Fragment.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *