Jurský svět útočí!

Plánujete na léto nějakou speciální zábavu? Což takhle navštívit park Jurský svět, který představí nejen dinosaury z jurské éry? Již 12. června 2015 může jít do kin si užít tuto netradiční podívanou ze světa pravěkých plazů.

 

Jurský svět je film navazující na předchozí úspěšný snímek Jurský park, kdy zdejší park kvůli vymknutí kontroly musel být uzavřen. Jenže trvalo jen 20 let, aby se objevila nová společnost, která nechá vybudovat nový park, tentokrát s názvem Jurský svět.

Jenže návštěvnost parku pomalu klesá a tak park vymýšlí, jak přilákat nové návštěvníky. Zdejší vědecký výzkum nakonec vytvoří vlastní druh dinosaura, kterého uvede do parku. Ovšem co tento nový neprozkoumaný druh umí a nemůže se stát nebezpečným?

 

Film Jurský svět

Film Jurský svět Film Jurský svět Film Jurský svět Film Jurský svět

Jelikož film navazuje na první Jurský park, nejspíše se bude pokoušet zopakovat stejný úspěch, který mu zajistil výborný režisér Steven Spielberg. Jeho místo tentokrát přebral Colin Trevorrow, tak uvidíme, jak se s tímto snímkem popere on.

V hlavních rolích uvidíte herce, kteří se objevili i v Marvelovských filmech. Chrise Pratta můžete znát ze Strážců Galaxie, kteří se objevili v kině již minulý rok.
Bryce Dallas Howard si pak zahrála ve SpiderManovi 3, ale mladší ročníky ji nejspíše budou znát z nemarvelovských filmů, jako je třeba Twillight sága.

 

Obrazový materiál převzat z www.jurassicworldmovie.com.

2 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.