Humbook 2018: Beseda a křest knihy Rebelové vln od Sary Raasch

Sara Raasch je poměrně mladá a přesto velmi aktivní spisovatelka. U nás je známá především svou sérií Sníh nebo popel, ale aktuálně jí u nás vychází další titul, Rebelové vln, který byl na knižním festivalu Humbook 2018 pokřtěn.

Kromě Sary Raash se na besedě objevil také překladatel její série Sníh nebo popel do češtiny, Zdeněk Uherčík. Oba se rozpovídali o ročních období, oblíbených i neoblíbených postavách. Sara nakonec prozradila i něco málo z toho, co si pro nás chystá. Pokud jste zvědaví, určitě si nenechejte ujít následující záznam z besedy na knižním festivalu Humbook 2018.

Rebelové vln

Sara Raasch

Magický ostrov Svatý Loray konečně ukončil válku s Argridem, kde vládne církev a strach z kouzel. Při mírovém jednání ale zmizí argridský posel a země žádá odplatu. Z únosu je obviněn pirát Vex. Aby si zachránil krk, rozhodne se pomoci válečnici Lu najít skutečného viníka. Mezitím dostane argridský princ Benat šokující úkol – zbavit svůj lid odporu k magii. Jak se klubko intrik zamotává, musí se Vex, Lu i Benat rozhodnout, co jsou ochotni obětovat pro mír.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *